Córka supermodelki przefarbowała włosy na brąz.

Wygląda na to, że 17-letnia Leni Klum jest zmęczona ciągłymi porównaniami do swojej sławnej matki i postanowiła zmienić się nie do poznania. Udało jej się: 6 kwietnia na czerwonym dywanie 5. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes młoda modelka pojawiła się z włosami ufarbowanymi na brąz. Pięknie wyróżniała się na tle różowej ściany i neonowo-zielonego garnituru ze spodenkami marki Dior, której jest ambasadorką. Leni nie odważyła się rozstać z długością włosów, decydując się na loki.

Warto zaznaczyć, że zmiana wizerunku nastąpiła pod koniec stycznia, ale do tego czasu modelka dzieliła się nowymi zdjęciami tylko z subskrybentami. Właśnie na festiwalu publiczność po raz pierwszy zobaczyła modelkę z włosami ufarbowanymi na brąz.

foto: hellomagazine.com

foto: hellomagazine.com

Leni jest córką niemieckiej modelki Heidi Klum i włoskiego biznesmena i menedżera Formuły 1 Flavio Briatore. Heidi zerwała z nim jednak jeszcze przed narodzinami córki i zaczęła spotykać się z muzykiem Sealem. Seal i Heidi pobrali się w maju 2005 roku w Meksyku i są teraz oficjalnie rodzicami czwórki dzieci - córek Leni i Lou oraz synów Henry'ego i Johana. W grudniu 2009 r., gdy Leni miała pięć lat, Seal adoptował ją. W 2021 r. Seal i Heidi rozstali się.

Pod koniec 2020 r. córka Heidi Klum pojawiła się wraz z matką na okładce niemieckiego Vogue'a, a ogólnie rzecz biorąc, jej kariera modelki szybko nabiera tempa. Obecnie dziewczyna regularnie pojawia się na okładkach najważniejszych magazynów, a ostatnio została ambasadorką marki Dior i Dior Beauty. Jesienią ubiegłego roku Leni wzięła udział w wielkim pokazie mody Dolce & Gabbana w Wenecji oraz w Berlińskim Tygodniu Mody.

foto: hellomagazine.com

Główne zdjęcie: hellomagazine.com