Adele obchodziła swoje 34. urodziny. Brytyjska piosenkarka pokazała rzadkie zdjęcia. Gwiazda pozowała we wspaniałej mini sukience.

Aktorka wyraźnie straciła na wadze w wyniku skandali związanych z odwołanymi koncertami w Las Vegas, ale to tylko przyniosło jej korzyść. Piosenkarka postanowiła świętować swoje urodziny absolutnie bez makijażu, ale w elegancki sposób.

Gwiazda pokazała swoją figurę w czarnej mini sukience z ogromnymi bufiastymi rękawami. Gorset, ozdobiony dużymi cekinami, sugerował świąteczność stroju. Piosenkarka dodała kilka delikatnych bransoletek, które założyła na nadgarstek. Wykonawczyni hitu Rolling In the Deep pokazała zdjęcia, na którym wyglądała na całkowicie szczęśliwą.

foto: cosmo.ru

„Moje życie tak bardzo się zmieniło w ciągu roku! Jeśli czas będzie leczył i koił, nie mogę się doczekać, aż skończę 60 lat. Nigdy nie byłam tak szczęśliwa! Jestem wdzięczna za wszystkie lekcje, których nauczyło mnie życie. Mam 34 lata i wszystko kocham” – napisała Adele.

Fani pogratulowali ukochanej piosenkarce nowego rozdziału w jej życiu. „Wszystkiego najlepszego, królowo!”, „Wow, jesteś niesamowita”, „Jaka piękna”, „Wszystkie te zmarszczki, uśmiech, jesteś taka żywa i prawdziwa!”, „Kocham cię, Adele! Utrzymuj kurs w tym samym kierunku ”- cieszyli się fani.

foto: cosmo.ru

Adele ledwo przeżyła rozwód z mężem i z trudem wróciła do swojego ulubionego biznesu - muzyki. Odnalazła w sobie siłę, pokonała depresję i uzależnienie od alkoholu. Adele zaczęłą uprawiać sport i schudła nie do poznania. Miniony rok przyniósł jej nie tylko nowy album, ale także nową miłość. Adele i agent sportowy Rich Paul są szczęśliwi.

Główne zdjęcie: cosmo.ru