To jest szczeniak rasy beagle. Ma na imie Noodles (co tłumaczy się jako Makaron). Szczenięta tej rasy są bardzo zabawne, szczerze kochają swoich właścicieli i oczekują, że będą kochane w zamian.

Ten maluch miał absolutnie wszystko: mieszkał w dobrym domu, opiekowali się nim, był kochany. Jednak w pewnym momencie właściciel miał dość swego czworonoga. Dzieje się tak często, gdy psy trafiają do nieodpowiedzialnych ludzi, którzy nie potrafią zrozumieć, że zwierzęta przywiązują się do ludzi.

Od tego czasu, gdy szczeniak znalazł się w schronisku, był bardzo smutny. Całymi dniami siedział sam w kącie, podczas gdy inne psy bawiły się i biegali.

Piesek mało jadł, nie zwracał uwagi na pracowników schroniska próbujących pocieszyć go.

Jednym słowem, Makaron po prostu zwiądł!

Pewnego pięknego dnia do schroniska zajrzał pewien mężczyzna. Wcześniej zabrał z tego schroniska psa tej samej rasy co Makaron. Teraz wrócił tutaj, by znaleźć przyjaciela dla swojego czworonoga.

Kiedy mężczyzna zobaczył samotnego szczeniaka w kącie, natychmiast zdał sobie sprawę, że musi mu pomóc. Mężczyzna zabrał maluch do domu i od tego czasu życie Makarona całkowicie się zmieniło!

Obejrzyj wideo, a zobaczysz, jak miłość i opieka zmienia najbardziej smutnego psa!

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: jenskiymir.com