Dwadzieścia lat temu bracia Mark i Craig Sanders poznali dwie bliźniaczki o imieniach Darlene i Diane Nettemeyer. To chyba było jakieś zrządzenie losu! Gdy chłopaki spotkali się z dziewczynami po raz pierwszy, od razu zdali sobie sprawę, że te osoby to są przyszli ich żony.

Wkrótce bliźniacy zaczęli się spotykać, a niedługo później się pobrali. Mark został mężem Darlene, a Craig mężem Diany. Aby wyglądać jednakowo podczas ceremonii ślubu, założyli identyczne stroje. Również za niedługo zdecydowali mieszkać niedaleko siebie! Bliźniacze więzi rodzinne to coś wspaniałego.

Minął rok. Diane urodziła bliźniaków. To po prostu niesamowite! Chociaż inna para małżonkó jeszcze nie doczekali się bliźniaków, to jednak dwie ich córki są bardzo podobne, wyglądają jakby były bliźniakami. Nieco później w rodzinie również urodził się syn.

Ponieważ pary małżeńskie odznaczają się jednakowym zestawem genów, oznacza to, że ich dzieci mają spójność więzi rodzinnej, chociaż dzieci te mają różnych rodziców.

To jest po prostu niesamowite. Takie przypadki należą do rzadko spotykanych w naszym świecie, więc omawiany przypadek jest naprawdę wyjątkowy i ciekawy. Pary bliźniacze cieszą się duża popularnością wśród ludzi. Mogą pochwalić się również udziałem w popularnych programach talk show.