Astrologowie zidentyfikowali znaki zodiaku, które kładą większy nacisk na zimny umysł niż na uczucia. Mają doskonałą kontrolę nad swoimi uczuciami i nigdy nie rzucają się na głęboka wodę.

 

To niesamowite, że łagodna, posłuszna i delikatna Waga znajduje się na szczycie listy osób dobrze kontrolujących swoje uczucia. Warto jednak pamiętać, że znak ten jest jedynym nieożywionym znakiem w środowisku zodiakalnym.

Wagi noszą maski i mają specjalną na każdą okazję. Są delikatne dla obcych, słodkie i opiekuńcze dla bliskich, taktowne dla wrogów.

To rozważne zachowanie Wagi wynika z faktu, że przedstawiciele tego zodiaku nie mają czasu, aby brać wszystko do serca. Większość informacji, które obrażają innych, nie obraża Wagi.

Analityczny sposób myślenia pozwala im uporządkować wszystkie informacje, rozważyć zalety i wady oraz wybrać idealną taktykę zachowania.

Koziorożce nie udają troskliwych, nie widzą w tym sensu. Są kompletnie pragmatyczni i nigdy nie wybaczają innym błędów.

Przedstawiciele znaku są zimni nawet wobec bliskich, cynicznie patrzą na rzeczy i tłumią przeciwnika na każdy możliwy sposób. Kłótnia z Koziorożcem jest bezsensowna, może się zgodzić tylko wtedy, gdy będziesz udawać, że jesteś po jego stronie.

Koziorożec nawet ze swoim partnerem jest surowy i wyrachowany. Wszelkie oznaki bliskości przyjmuje ze sceptycyzmem, a czasem nawet jako słabość.

Koziorożec nigdy nie okazuje swoich obaw, nawet domownikom i czeka na haczyk zewsząd. Wobec całej rodziny trzyma się srogo, wybaczając błędy tylko sobie.

Panna zajmuje trzecie miejsce na liście „kamiennych” znaków zodiaku. Z wyglądu ci ludzie są spokojni i zrównoważeni.

Tylko globalny kataklizm, który wydarzył się na sąsiedniej ulicy, może doprowadzić Pannę do szaleństwa. W przeciwnym razie przedstawiciel tego znaku zostanie pragmatyczny i zimny.

Główną zaletą spokoju Panny jest to, że trudno ją zdenerwować i zranić. Przedstawiciele znaku nie zwracają uwagi na tych, którzy próbują ich urazić lub rozgniewać.

To jest minus ich charakteru. Ponieważ Panna nie zauważa, kiedy kogoś rani.

Jeśli nie powiesz Pannie, że jej zachowanie jest niedopuszczalne, nawet się o tym nie domyśli. Panna nawet nie zauważy zimnej postawy partnera, ponieważ o wiele bardziej interesujące jest dla niej żyć własnymi uczuciami.

Jednocześnie przedstawiciele znaku nie mają wystarczającej wnikliwości, są rzeczy, których nawet Panna nie wybacza. Potrafi brutalnie wyrzucić ukochaną osobę ze swojego życia, a następnie ignorować ją przez wiele lat.

Byki wybierają odosobnioną pozycję. Zajmują się tylko sprawami rodziny i biorą pod uwagę tylko czynności wykonywane w swoim gospodarstwie domowym.

W swoim domu Byki są urodzonymi liderami, których przywództwo jest trudne do zakwestionowania. Wszystko powinno się dziać wyłącznie tak, jak mówi Byk, ponieważ jego słowo jest prawem.

Nawet jeśli partner i dzieci Byka próbują się zbuntować, ten uparty przedstawiciel znaku wytrzyma do końca. Być może dopiero w trakcie gwałtownego konfliktu Byk ustąpi i niechętnie uzna pozycję przeciwnika.

Główne zdjęcie: google.com