W naszym życiu wszystko jest względne, nie ma ludzi zupełnie złych ani dobrych. Absolutnie każdy ma swoje dobre i złe cechy, niestety bez tego nie da się obejść. Jedyną różnicą jest to, która skala przeważy. Astrologowie mają własne zdanie na ten temat: istnieją znaki zodiaku, które najczęściej dają światu podłych mężczyzn. Nie oznacza to, że dosłownie każdy, kto urodził się pod tymi znakami, będzie koniecznie zły, ale istnieje duże prawdopodobieństwo. Poniżej omówimy trzy znaki, które astrologowie identyfikują na tej liście.

1. Baran

Dość często mężczyźni urodzeni w gwiazdozbiorze Barana są prostakami i niegrzecznymi ludźmi. Ale to nie wszystko, często są egocentryczni i samolubni, przede wszystkim zawsze na pierwsze miejsce stawiają osobiste potrzeby, sprawy i plany. Osoby o takim światopoglądzie nie widzą przeszkód na swojej drodze życiowej, nie biorą pod uwagę interesy innych. Baran często przejawia wzmożoną agresję i olbrzymią impulsywność, przekracza granice w związku i nierzadko gra przeciwko zasadom. Często znajduje się w niewoli własnych emocji i wtedy nie może zdać sprawy ze swoich czynów i jest w stanie popełnić jakiekolwiek podłe czyny. Najczęściej ten stan u Barana opiera się na zazdrości. Niemal całe życie Barana jest płonącym kotłem emocji i wyraźnych uczuć, niestety nie zawsze są one czyste i dobre.

2. Byk

Mężczyźni urodzeni pod znakiem Byka mają tendencję do pokazywania swojej ciemnej strony po pewnym czasie. Wiedzą, jak oczarować ludzi uwagą, ciepłem i troską. Mężczyźni Byki znają sztukę zdobywania zaufania ludzi, ale z czasem okazuje się, że to wilk w owczej skórze. Piętą achillesową Byka, która pokaże całą jego złą stronę, jest silna zazdrość i ciągła chęć kontrolowania wszystkiego. Byk jest nie tylko zazdrosny o swoje dziewczyny, ale także nieustannie wymyśla różne sytuacje, które nigdy się nie wydarzyły, a także uwielbia zagłębiać się w swoją przeszłość.

Wszystkie te uczucia spadają na przedstawiciela tego znaku zodiaku i w większości przypadków nie może on sobie z nimi poradzić, a następnie staje się bardzo toksyczny dla społeczeństwa i najbliższego otoczenia. W wirze tych uczuć staje się zdolny do bardzo niskich czynów.

3. Skorpion

Ta lista znaków zodiaku byłaby niekompletna bez znaku zodiaku Skorpion, chociaż nie, inaczej. Mężczyzna Skorpion pewnie przoduje na tej liście. Mężczyźni urodzeni pod tym znakiem są podatni na szczególny cynizm i okrucieństwo. Bardzo lubią władzę nad ludźmi i chcą kontrolować innych ludzi na wszelkie możliwe sposoby, aby ograniczyć ich prawa i wolności. Co już nie jest dobre dla ich bliskiego kręgu, ponadto są bardzo drażliwi i pamiętają urazę, dopóki się nie zemszczą. Nie jest im łatwo żyć bez władzy nad ludźmi i rzadko zatrzymują się na drodze do tego celu, bardzo często pędzą, nie widząc przeszkód. Wierzą, że cel uświęca wszelkie środki.

W pewnym sensie Skorpiony idą na ustepstwa bliskim i krewnym, ale nawet tutaj nie są pozbawione swojej charyzmy. Stale wskazują im wady i błędy, chociaż z pewnym akcentem protekcjonalności, czego z reguły potrzebują tego do samouznania. I nawet tutaj Skorpiony uważają za swój obowiązek kontrolowanie wszystkiego i wszystkich. Tylko ci ludzie, którzy ich ślepo kochają, mogą tolerować ten stan rzeczy, ponieważ czasami życie ze Skorpionem staje się po prostu nie do zniesienia.

Główne zdjęcie: jevons1.com