Aura to greckie słowo, które oznacza „bryza”. Wszystkie żywe organizmy mają swoją własną aurę. Jest źródłem energii, która otula żywą istotę i ma blask.

Pojęcie „aury” jest używane w ezoterycznych, mistycznych naukach. Ale ludzie, którzy są daleko od tych nauk, często używają tego słowa, aby scharakteryzować osobę, jej cechy duchowe.

Aura to szczególne pole energetyczne, którym ludzie interesowali się od wielu stuleci. Obecnie stworzono specjalną diagnostykę i technologie, które mogą odróżnić blask wokół człowieka.

Każdy emituje fale elektromagnetyczne i wibracje. Naukowcy nauczyli się robić zdjęcia i nagrywać filmy z aurą człowieka.

A artyści, którzy żyli długo przed naszymi narodzinami, malowali aurę wokół osoby jako niebieska poświtę. Nawiasem mówiąc, kolor i kształt pola energetycznego ma swoje znaczenie.

Na przykład nierówne krawędzie aury, jej pęknięcia wskazują na problemy ze zdrowiem człowieka. Matowy i wyblakły kolor może wskazywać, że dana osoba odczuwa dyskomfort emocjonalny lub stres.

Kolor aury może powiedzieć specjaliście o zakochaniu i namiętności, o smutku i zaburzeniach psychicznych.

Im uczciwszy jest człowiek w myślach, im bardziej moralny i pozytywny, tym jaśniejsza aura, ma gęstszy i gładszy kolor, blask nie ma dziur i zagięć.

Astrolodzy są przekonani, że tylko kilka znaków zodiaku mają jasną, krystalicznie czystą aurę w okręgu zodiaku. A w dodatku nie wszyscy ich przedstawiciele, ale niektórzy ludzie.

Byki są uważani za bystrych i życzliwych ludzi, którzy nie są w stanie skrzywdzić innych ludzi. Ich pole energetyczne jest zawsze w spokojnym stanie, delikatnie wibruje.

Ten znak całkowicie nie ma takich negatywnych cech charakteru, jak zazdrość i złe intencje.

Mogą zepsuć aurę osoby i podważyć zdrowie. Przedstawiciele znaku starają się nie mieć wrogów i nie obrażać ludzi.

Bliźnięta mają jasną, opalizującą aurę. Przyciągają ludzi swoją otwartością i pozytywnością.

Bliźnięta są bardzo różne. Potrafią i popieścić, i zbesztać. Ale zawsze szybko uspokojają się, sami proszą o przebaczenie, nawet jeśli nie byli winni.

Bardzo interesujące jest komunikowanie się z przedstawicielami znaku. W ogóle nie pamiętają zła i krzywd. Przedstawiciele znaku wierzą w karmę i dlatego starają się nie mieć wrogów.

Panny należą do osób, które wiedzą, jak oczyścić swoją aurę. Przedstawiciele znaku uwielbiają uczyć się wszystkiego nowego, a ich zainteresowania mogą odnosić się do każdej dziedziny życia.

Jeśli Panny zaangażują się w medytację i praktykę oczyszczania aury, osiągną wyżyny w tej nauce. Sami przedstawiciele znaku nie należą do ludzi negatywnych, starają się postępować zgodnie z honorem i sumieniem.

Nieustannie pracują nad sobą i swoimi myślami. Ich aura jest krystalicznie czysta, a jeśli coś martwi Panny, starają się szybko pozbyć negatywu, aby nie zanieczyścić swojego pola energetycznego.

Ryby kochają wszystko, co mistyczne, czytają dużo literatury o nieznanym i niesamowitym. Przedstawiciele znaku mają wyraźną intuicję, mają zdolności pozazmysłowe.

Są marzycielskie i czułe. Ich urok pomaga budować więzi z ludźmi. Ale Ryby są zbyt łatwowierne i mogą wpaść w trudne sytuacje.

Ich delikatna, ciepła aura może zblaknąć i zagiąć się. W takich przypadkach Ryby sami sobie pomagają lub zwracają się do specjalistów.

Główne zdjęcie: google.com