W dosłownym znaczeniu tego słowa, Clanksy to prawdziwy kot gaduła.

Przez całe osiem lat swojego kociego życia zwierzę wędrowało po ulicach. Życie włóczęgi nie jest łatwe, kot przeszedł wszystkie kręgi piekła, od chorób po walki uliczne. Okazało się, że ma pasożyty, blizny na skórze świadczą o trudnej historii przetrwania: kot mógł umrzeć więcej niż raz. Szczęściarz z niego, że czyjeś serce drgnęło, a kot okazał się w dobrych rękach i dostał cieple schronienia.

O dziwo, kot nie zmienił się w bandytę podczas swojego życia na ulicy. Jego postać jest spokojna, dobroduszna, kot wie, jak być delikatnym i dostojnym. Pozwalał wolontariuszom zadbać o siebie, nie wściekał się podczas leczenia, nawet dawał wymyć zęby.

foto: optim1stka.ru

Jego skłonność do komunikowania się poruszała pracowników.

Clanksy jest bardzo zdolny, miauczy, jakby mówił.

A dokładna intonacja stwarza iluzję, że kot prowadzi konwersację. Pracownicy są to nieustannie zauroczeni.

foto: optim1stka.ru

Rozmowy Clanksy'ego są nagrywane, publikowane na YouTube - może ktoś wie, jak zrozumieć mowę kotów i może przetłumaczyć co kot mówi ludziom? W przemówieniu dobrze słychać powitanie w języku angielskim i słowo „Co”. Gadający kot zebrał niesamowitą liczbę obserwujących, ich liczba osiągnęła setki tysięcy. Jest też wiele komentarzy, wystarczy, by stać się sławnym.

foto: optim1stka.ru

Dzięki Clanksy'emu schronisko zaczęło dostawać przelewy, głównie osobiście do Clanksy'ego, wielu jest gotowych do całkowitego przejęcia wydatków na kota. Nawet właścicielka została znaleziona, więc emerytowany kot spędzi swoje ostatnie lata w miłości i cieple. Na szczęście zawsze ma kogoś do rozmowy.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: optim1stka.ru