Żywe istoty cechują się przywiązaniem do osobników własnego gatunku. Tylko mroczni wędrowcy mogą żyć samotnie.

Wcześniej uważano, że pary samca i samicy są tworzone wyłącznie w celu prokreacji. Powszechnie uważa się, że zwierzęta nie potrafią kochać.

Niemniej jednak zoologowie badający ssaki już dawno doszli do wniosku, że zwierzęta również doświadczają zazdrości, wzajemnej niechęci, a nawet miłości.

Stwierdzono nawet, że samice wielu gatunków mają orgazmy podczas kopulacji. Czy to nie jest dowodem uczuć?

Jeśli chodzi o człowieka, to nowych odkryć nie było. Miłość, która łączy dwoje ludzi, jest stara jak świat.

W każdym zodiakalnym żywiole są przedstawiciele, którzy pragną miłości bardziej niż ktokolwiek inny. Oni wysyłają impulsy do Wszechświata, który w zamian daje możliwość kochania i bycia kochanym.

Lew jest stworzony do miłości. Jego najwyższym celem jest prokreacja. W tym przypadku ten znak ognia jest szczególnie utalentowany i odnosi sukcesy.

Zakochuje się, pięknie się opiekuje, mówi komplementy. Sprawia, że ​​wybranka czuje, że jest jedyna. Kiedy zanikają uczucia do jednej osoby, Lew kieruje swoją miłość do innej.

Kobieta spod znaku Lwa jak żadna inna potrzebuje rozkoszy i luksusu. Pozytywnie akceptuje zaloty, nawet mając już partnera.

Ona pozwala, aby ją kochali i podziwiali. Zakochana taka kobieta otoczy partnera ciepłem i troską. Zachwyci uroczymi drobiazgami, będzie delikatna i czuła.

Uwolniona Waga nie może żyć bez tego, żeby kto ją kochał. Wagi ciągle mają romanse.

Osoby spod tego znaku nie tolerują niegrzecznej rozgrywki, ale lekką zazdrość traktują z przymrużeniem oka. Wagi lubią flirtować, kręcić miłosne intrygi i celowo tworzą miłosne trójkąty.

Kobiety i mężczyźni spod tego znaku powietrznego, będąc w parach, chętnie otrzymują znaki uwagi od osób trzecich. Powierzchowne zaloty nie są uważane przez nich za zdradę.

Czasami pozycja w społeczeństwie wymaga bycia miłym dla każdego. Wagi umiejętnie wykorzystują zainteresowanie innych ludzi do celów osobistych.

Byk podąża trudną drogą. On stara się godnie dotrzeć do końca i otrzymać za to nagrodę.

Osoby spod tego znaku pod koniec trudnego okresu wolą odpoczywać, dobrze się bawić, odstresować się razem ze swoim partnerem. Mężczyźni i kobiety tego znaku ziemskiego cenią życie we wszystkich jego przejawach.

Byki umieją kochać i z godnością akceptują uznanie uczuć. Oni sami mogą dać się ponieść emocjom, tak że ziemia będzie płonąć pod ich stopami.

Byki są zazdrośni o rywali, potrafią aranżować awantury. Miłość dla tego ziemskiego znaku mija ze wszystkimi jej przejawami: zdradą, zazdrością, pasją, kłótniami.

Ryby zasługują na to, aby o nich śpiewano w pieśniach i napisano powieściach. Osoby spod tego znaku widzą sens i odbicie życia w miłości.

Romantycznie wyreżyserowane, zmysłowo czarujące, potrafią zadowolić siebie i podnieść na duchu innych.

Nawet zły nastrój minie, jeśli w pobliżu będzie wesoła osoba spod znaku Ryby. Patrząc na przedstawicieli tego znaku wodnego, okazujących czułość bliskim, też chce się w kimś zakochać.

Ryby są przywiązani do partnera całą duszą. Trudno jest im się rozstać.

Ryby mogą czuć się urażeni przez kilka godzin, ale potem ponownie okażą swoje uczucia. Dla ukochanej osoby zrobią wszystko, co możliwe.

Ludzie spod znaku Ryby są gotowi do podróży przez cały kraju, aby spotkać się na kilka dni ze swoją miłością. Nigdy nie zapomną ważnych dat dla swojej ukochanej osoby.

Główne zdjęcie: google.com