Pranie jest powszechne dla każdego człowieka. Ale nie wszyscy wiedzą, jak prawidłowo prać rzeczy. W końcu nie wystarczy po prostu wrzucić je do maszyny do prania i wsypać proszek do specjalnej komory, wlać płyn do płukania. Konieczne jest uwzględnienie warunków temperaturowych, cech tkaniny i wielu innych niuansów.

Na przykład można osiągnąć zniknięcie kłaczków z ubrań nie tylko dzięki drogim płynom do ubrań. Mogą w tym pomóc zwykłe kulki foliowe. Należy je wrzucić razem z brudną odzieżą - folia aluminiowa wzmocni działanie detergentu i pomoże mechanicznie pozbyć się kłaczków.

foto: lemurov.net

Przygotowanie kulek nadających się do prania jest bardzo łatwe. Wystarczy zwinąć kwadraty folii o bokach 30 centymetrów. Folia radzi sobie z elektryzowaniem rzeczy, co prowadzi do ich oczyszczenia z kłaczków. Jednocześnie nie pozostawia zaciągnięć, nie rysuje ubrań.

foto: lemurov.net

Ta metoda jest całkowicie bezpieczna dla bębna pralki. Folia jest zbyt cienka, aby go zarysować. Dodatkowo nie odkształci uszczelki i gumy. To sprawia, że taki styl prania jest optymalny dla tych, którzy marzą o śnieżnobiałej pościeli bez śladów starości.

Główne zdjęcie: lemurov.net