Baran: niepewność swojej siły. Strach przed przywiązaniem. Poczucie, że nie jesteś godzien mówić o sobie i otrzymywać to, czego najbardziej pragniesz.

Byk: obawy, że twoje tajne myśli zostaną komuś znane. Strach przed utonięciem. Przywiązywanie własnej wartości do stabilności finansowej.

Bliźnięta: nieustanne myślenie o swoim złamanym sercu i zatracaniu się w tym bólu. Zaprzeczanie swojej duchowości. Apatia w stosunku do własnego samopoczucia, która zamienia się w kamień na szyi, który ciągnie na dno.

Rak: brak uznania swoich osiągnięć i poczucia dumy z siebie. Działania ze szkodą dla siebie. Odmowa podążania za swoim przeczuciem i odkrywania nowych początków.

Lew: kłamstwo, że „dobrze sobie radzisz”. Blokowanie kreatywności fałszywym poczuciem bezpieczeństwa. Poświęcanie dobrego samopoczucia na rzecz produktywności.

Panna: pozwalać, aby błędy z przeszłości determinowały Twoją przyszłość. Dokuczanie wszystkim i wszystkim, gdy toniesz w nieładzie własnego życia i jesteś zły na siebie. Odmowa zdobycia siły i kontroli poprzez uznanie osiągnięć.

Waga: uczucie samotności (zawsze pamiętaj, że wszechświat prowadzi Cię tylko tam, gdzie musisz iść). Poczucie bycia ofiarą i pozorne udawanie, że „nie obchodzi cię to”. Odmowa poświęcenia sobie trochę czasu, zanim przejdziesz dalej.

Skorpion: próby napędzania Twojej kreatywności. Zdrada swoich aspiracji, kiedy poddajesz się w ostatniej chwili. Wiara, że niee jesteś „wystarczająco dobry”, aby mieć szczęśliwą rodzinę.

Strzelec: wiara, że twoje ego wykona całą pracę za ciebie. Niechęć do realizacji Twoich ciekawych pomysłów. Przekonanie, że każdy rodzi się jako „zwycięzca” lub „nieudacznik”, jeśli chodzi o osiąganie celów.

Koziorożec: odmowa wiary w istnienie sprawiedliwości. Lekceważenie twojej czułej i troskliwej strony. Skupienie całej swojej uwagi na relacjach z innymi i nie dbanie wystarczająco o relacje z samym sobą.

Wodnik: czerpanie radości i motywacji tylko z wyniku pracy, gdy nie doceniasz samego procesu. Niechęć do uświadomienia sobie, jak wszyscy cię szanują i podziwiają. Ciągłe myślenie o tym, czego nie masz, zamiast wdzięczności za to, co masz.

Ryby: poczucie, że tracisz czas, spowodowane faktem, że stajesz się niewolnikiem swojej idei czasu. Niechęć do zaufania intuicji. Skupienie się na negatywnym otoczeniu, które Cię otacza.

Główne zdjęcie: google.com