Kilka znaków zodiaku jest z natury niezwykle delikatnych, wrażliwych i podatnych na zranienia. Każdy, nawet najmniejszy incydent może wywołać u nich emocjonalną traumę, a wtedy denerwują się i cierpią z tego powodu przez długi czas. Mogą nie mówić innym o swoich doświadczeniach, wolą potajemnie płakać w poduszkę, gdy nikt nie widzi. Każdy drobiazg kompletnie ich niepokoi i potrafią uronić łzy nawet podczas oglądania sentymentalnego filmu. W każdym razie te cztery znaki zachowują się w ten sposób.

Rak

Rak jest mistrzem wrażliwości wśród wszystkich znaków. Cierpi nieustannie, czuje się bezbronny i słaby, ukrywa się przed wszystkimi, aby wylizać rany psychiczne. To zajmuje Rakowi dużo czasu, ponieważ przywrócenie względnego spokoju i wewnętrznej równowagi wymaga wiele wysiłku.

Ryby

Ryby są tak samo emocjonalne jak Rak, ale cecha ta jest również „skomplikowana” przez życzliwość i empatię. Traktują wszystko zbyt poważnie i w rezultacie cierpią z powodu własnej bezbronności. Kiedy Ryby płaczą, zamknięte w pokoju, budzą się w nich siły twórcze i zaczynają wylewać swoje uczucia na papier lub po prostu tworzyć coś smutnego.

Skorpion

Zaskakujące, ale Skorpiony są niezwykle miękkimi i emocjonalnymi osobowościami, chociaż wyglądają na twardych i kłujących jak jeże. W momencie, gdy Skorpion zostaje zranniony, wydaje się wściekły, ale jego wewnętrzne dziecko bardzo gorzko płacze i doświadcza niesprawiedliwości. Skorpion jest lojalnym i życzliwym znakiem w każdym związku, więc oczekuje podobnej postawy od innych ludzi.

Lew

Nawet król zwierząt wybucha płaczem, gdy jest zraniony, smutny lub, przeciwnie, szczęśliwy. Co więcej, może wybuchnąć łzami nagle i bez większego wysiłku. Niezależnie od tego, czy jest to sentymentalny film, romantyczna piosenka, czy ślub swojego najbliższego przyjaciela, Lew jako pierwszy poczuje się wzruszony i płacze, chociaż sam z całych sił stara się ukryć własną wrażliwość i miękkie, dobre serce.

Główne zdjęcie: colady.ru