Kylie i jej chłopak Randy mieszkają z puszystym kotem rasy colourpoint. Białe futro, przenikliwe oczy i mocne łapy - nie sposób oderwać wzroku od zwierzęcia. Jednak nie tylko uroda jest wizytówką zwierzaka. Jak się okazało, Yeti nie unika sportu.

Właściciele zapomnieli w pokoju deskorolkę, a ich mały przyjaciel postanowił przetestować transport. Co więcej, w ciągu kilku minut kot zrozumiał, jak działa jednostka czterokołowa, i popychając ją do ruchu, wskoczył na nią i przeturlał się. Taka rozrywka została sfilmowana przez Randy'ego. Jego dziewczyna zobaczyła, jak kot wyjechał zza rogu i pomyślała, że to facet go popchnął, nie podejrzewając o talentach zwierzaka.

Po opublikowaniu filmu kot obudził się sławny. Ponad dwadzieścia tysięcy osób zaobserwowało konto, które para utworzyła dla ulubieńca.

Każde zdjęcie ma tysiące polubień i dziesiątki pełnych podziwu komentarzy. Sądząc po zdjęciach, zwierzak lubi chować się w pudełkach, rondlach i torbach. Skateboarding okazał się długotrwałym hobby. Włąściciele nieustannie publikują filmiki, na których ich zwierzak śpi na desce lub próbuje jeździć.

Główne zdjęcie: lemurov.net