Mają tak zwane wewnętrzne demony. Są niezwykle potężne i niebezpieczne, ponieważ posiadają nadprzyrodzone moce. Niestety wraz z umiejętnościami otrzymali pewien element zła. Te znaki zodiaku skrywają bardzo mroczną duszę. Lepiej nie zadzierać z nimi i nie przeszkadzać im.

Mogą być słodkie i miłe, ale często przeważa ich prawdziwy charakter. A potem robi wtedy się naprawdę strasznie.

Skorpion

To najciemniejszy i najniebezpieczniejszy znak zodiaku. Swoją moc zawdzięcza swojej planecie - patronce - Plutonowi, ktorą w starożytności kojarzono z horrorem, nieuchronnością i stratą.

Skorpion potrafi być niezwykle przebiegły i bezwzględny. Idzie do celu i nic nie zatrzymuje. Co więcej, czerpie satysfakcję z ranienia swoich wrogów. Jest bardzo mściwy. Nie wybacza i nie zapomina.

Oczywiście nie każdy Skorpion musi być złem wcielonym. Wiele zależy od sytuacji i warunków, w jakich dorastał. Należy jednak pamiętać, że ludzie o tym znaku zodiaku mają potencjał do rozwinięcia tych negatywnych cech.

Baran

Ma skłonność do agresji i złości. Łatwo eksploduje i traci panowanie nad sobą. Jego patron - Mars - planeta utożsamiana z bogiem wojny, co wiele wyjaśnia. Osoby spod tego znaku zodiaku często wykazują objawy sadyzmu. Ponadto są samolubni i ślepi nwobec innych.

Wściekły Baran niszczy wszystko dookoła. Jest niezwykle lekkomyślny w swoim zniszczeniu. Nie przejmuje się konsekwencjami ani tym, że w ten sposób niczego nie osiągnie.

Baran charakteryzuje się również brakiem refleksji. Nie myśli, niczego nie żałuje, nie próbuje niczego naprawiać. Nawet nie uważa, że powinien. Jest zbyt zaślepiony swoimi negatywnymi emocjami, które niestety często go kontrolują.

Koziorożec

Patronują mu mroczne zimy Saturna, które nie wywołują żadnych pozytywnych emocji. Tak samo jest z Koziorożcem. Jest to niezwykle trudne dla osób spod tego znaku zodiaku. Inteligentny i skryty, a jednocześnie często pozbawiony uczuć, wrażliwości i empatii. Mogą zranić, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Mają bardzo przyziemne podejście do życia. Często są materialistami, którzy cenią pieniądze ponad ludzi. Praca jest dla nich ważniejsza niż rodzina i przyjaciele. Koziorożec raczej nie zaatakuje pierwszy, ale to czyni go jeszcze bardziej niebezpiecznym. Nigdy nie wiesz, czego się po tym spodziewać. Nie ujawnia swoich uczuć i zamiarów.

Główne zdjęcie: google.com