Takie dzieci mogą wiele dać swoim rodzicom. Te dzieci są pod auspicjami Słońca. Są silne i aktywne, szybko wszystko rozumieją i uczą się. Są bardzo ciekawe świata i mają dociekliwy umysł. Mają inny sposób myślenia niż inne dzieci w ich wieku. Mają silną chęć spróbowania wszystkiego i nie chcą, aby ktokolwiek ich powstrzymywał.

Osoby urodzone w tych dniach bardziej martwią się wątpliwościami co do autorytetu rodzica lub nauczyciela niż koniecznością przestrzegania zasad. Wielu dorosłych czuje się zakłopotanych sprytnymi pytaniami, które zadawały im dzieci urodzone 1, 10, 19 i 28 dnia dowolnego miesiąca. Zawsze są świadome swojej wewnętrznej siły i cieszą się z tego, że wyróżniają się z tłumu.

Często sprawiają, że inni się śmieją i zastanawiają. Należy jednak oduczyć je od jawnego samolubstwa, zwłaszcza w przypadku dzieci urodzonych 19 i 28 dnia dowolnego miesiąca. Te dzieci wymagają ostrożnego i przemyślanego traktowania. Zadaniem rodziców jest pomaganie im w rozwijaniu poczucia własnej wartości. Bardzo ważne jest, aby rodzice popierali dzieciaków za ich patrzenie na życie. Siła woli takich dzieci jest ich pozytywną cechą. Ważne jest dla nich, aby dorośli i nauczyciele rzucali im nowe wyzwania i możliwości odkrywania. Te dzieciaki trzeba usłyszeć. Ważne jest, aby miały przestrzeń do przetestowania swoich pomysłów. Jednocześnie potrzebują publiczności gotowej na przyjęcie ich nieoczekiwanych obserwacji.

Największym problemem dzieci urodzonych 1, 10, 19 i 28 dowolnego miesiąca jest nauka życia w społeczeństwie i zrozumienie, że nie zawsze mają rację. Aby pomóc im ukształtować swoją wyjątkową osobowość i uniknąć obojętności wobec innych, najlepiej pozwolić im zachowywać się jak dorośli. To jest zaufanie, za które te dzieci będą Ci wdzięczne. Czasami są tak zbyt pewne siebie, że dorośli po prostu nie zwracają uwagi potrzebę wsparcia. Rodzice muszą zwracać uwagę na takie dzieci, być czułymi i cierpliwymi, aby przezwyciężyć ich próby izolacji, a nawet zamknięcia się w sobie.

Te dzieci są często bardzo szczęśliwe w chwilach samotności. Muszą tylko komunikować się z ludźmi, które posiadają intuicję. Takie dzieci mogą wiele dać swoim rodzicom. Będą musiały nauczyć się cierpliwości wobec rodziców, a rodzice takich dzieci nie powinni bać się oferować swoim pociechom różnych możliwości wykorzystania wolnego czasu. Jeśli matka lub ojciec takiego dziecka to silne osobowości, to jest szansa, że ​​dzieciak będzie szanował swoich rodziców. Wszyscy na tym skorzystają i będą szczęśliwi.

Główne zdjęcie: lamp.im