Każdy może obrazić jednego z przedstawicieli znaków zodiaku. Prawda, po tym nie wszyscy będą mieli czas na przeprosiny. Ponieważ ludzie urodzeni pod tymi znakami zodiaku mają bardzo twardy charakter i nie zapominają krzywd.

Niektórzy z nich mają w zwyczaju odpowiadać od razu, do tego stopnia, że rzadko kiedy pojawia się ktoś, który będzie chciał jeszcze raz ich skrzywdzić. Inni wręcz przeciwnie, najpierw cicho zaciskają zęby i udają, że nic się nie wydarzyło i ogólnie wszystko jest w porządku. W rzeczywistości ci ludzie po prostu czekają na dogodny moment na odpowiedź, a prędzej czy później taki czas nadejdzie. I wtedy pokazują, że to był zły pomysł, żeby ich skrzywdzić.

Każdy z przedstawicieli tych znaków na swój sposób rozwiązuje swoje problemy, ale łączy ich to, że nikomu nie wybaczają.

Baran jest pierwszym na tej liście. Przedstawiciele tego znaku to bardzo dumni ludzie. Zawsze mają jakieś własne cele lub interesy i starają się je osiągnąć.

Ale wejście im w drogę lub, co gorsza, próba ich zranienia to bardzo zły pomysł.

Barany nie są ogólnie mściwi, ale ich pamięć jest bardzo dobra… I wolą powiedzieć sprawcy urazy wszystko od razu.

Ale nie zawsze jest to możliwe, ponieważ czasami Baran udaje, że się wycofuje. Aby odgadnąć moment i zadać cios później. To prawda, że aby przedstawiciel Barana mógł coś takiego zrobić, musi być bardzo wkurzony.

Bliźnięta tylko wydają się mili i spokojni. W rzeczywistości mają też ciemną stronę, takiego złego Bliźniaka.

Ogólnie rzecz biorąc, wkurzanie kogoś nie jest najlepszym pomysłem, kto wie, co jest w głowie innej osoby. Ale rozgniewanie Bliźniąt jest podwójnie złym pomysłem, ponieważ w pewnym momencie ich hamulce mogą po prostu zawieść.

Mało tego, przedstawiciel tego znaku od razu i przed wszystkimi powie dużo lub zrobi temu, kto go obraził. Nawet później może przez chwilę zatruwać jego życie. Co więcej, wybierając do tego bardzo wyrafinowane metody.

Na szczęście jest niewiele osób, które są w stanie tak bardzo zranić przedstawiciela Bliźniąt.

Ogólnie Raki nie wyróżniają się bardzo twardym charakterem, są normalnymi interesującymi ludźmi. Dokładnie do momentu, gdy jakaś szczególnie mądra osoba zdecyduje się przetestować wytrzymałość Raka.

Wtedy okazuje się, że przedstawiciel tego znaku wcale nie jest tak nieszkodliwy, jak mogłoby się wydawać.

Ze względu na przyzwoitość spróbuje normalnie porozmawiać z osobą, wyjaśnić, wyznaczyć granice. Z reguły to wystarcza, choć nie dla wszystkich.

Dla tych, którym tego nie wystarczy, w pewnym momencie Rak zaaranżuje taką „zabawę”... Po której w sprawca bardzo pożaluje swoich czynów i zapamięta to na długo.

Panna to jedna z tych osób, które nie lubią głośno krzyczeć ani machać pięściami. Nie, że nie wiedzą jak, wiedzą jak, ale nie lubią tego. Zwykle Panna wszystkiego spokojnie wysłucha, może się uśmiechnie.

Prawda, dokładnie do momentu, gdy przedstawiciel znaku Panny będzie miał dogodny moment, aby zwrócić wszystkie „długi” na raz.

Z reguły takie chwile są bardzo nieoczekiwane dla tych, którzy urazili Pannę. A także bardzo bolesne.

Na szczęście w rzeczywistości przedstawiciela tego znaku bardzo trudno jest zranić i łatwiej jest im się tego wszystkiego pozbyć z głowy, niż tracić na nie czas. Lecz nie zawsze tak jest...

Skorpion należy do tych, którzy niczego nie wybaczają ani nie zapominają. Ogólnie rzecz biorąc, przedstawiciele tego znaku nie są mściwi, wszystko jest prostsze – odwzajemnia wszystko.

Bardzo trudno jest ich skrzywdzić lub w jakiś sposób rozwścieczyć, ale jeśli znajdzie się spryciaż, który mógłby obrazić Skorpiona, to bardzo tego pożałuje.

Bo Skorpion na pewno odpowie w taki sposób, że nie będzie bardzo jasne, co i skąd pochodzi. Jednocześnie Skorpion będzie spokojnie obserwował rozwój wydarzeń.

Główne zdjęcie: google.com