Kobieta Byk

Zrównoważona i stanowcza Byk niespodziewanie rozbiła wszystkie naczynia i porozrzucała skarpetki. To nie fantazja, ale surowa rzeczywistość - wulkan drzemiący w ziemskiej damie wreszcie się obudził. Myślałeś, że Byk będzie drzemać przed telewizorem i dziergać skarpetki przez całe życie?

Kobieta Bliźnięta

Pobierz sto odcinków melodramatu, spraw, by Bliźnięta piekła ciasta przez cały dzień i… przygotuj się na rozwód. Oglądajcie sami opery mydlane, ona pójdzie na wieczór panieński. A jeśli coś jej się nie spodoba, ta pani znajdzie sobie bardziej odpowiedniego partnera, z którym będzie mogła się bawić, tańczyć i docierać z głośną muzyką do sąsiadów.

Kobieta Lew

Spokój tylko w naszych snach. A kto ci powiedział, że dziewczyna ognistego żywiołu zacznie żyć według pewnych zasad? Zostałeś oszukany, że Lwica marzy o niczym innym, jak tylko o spokojnym życiu. Jeśli chcesz uratować rodzinę, pilnie zorganizuj wakacje i zaproś gości - Lwica chce tańczyć i dobrze się bawić. I będzie cieszyć się spokojnym życiem w wieku dziewięćdziesięciu lat.

Kobieta Koziorożec

Kobieta Koziorożec wściekle darła astrologiczne księgi i mówiła: „Nienawidzę spokojnego życia rodzinnego, a ty nie musisz pisać żadnych bzdur”. To nie jest usterka programu - ziemska dama, pozornie tak przyzwoita i poprawna, potajemnie marzy o przygodzie. Cóż, potrzebuje ciszy i spokoju w weekendy. Kiedy wszystko tu posprzątacie, a Koziorożec pójdzie się zabawić.

Spokój, harmonia, rozmowy przy stole, rodzinne herbatki, lampa z abażurem, obrus haftowany w kwiaty – ktoś lubi taką sielankę, a ktoś ciągle się buntuje i nie chce być zarośnięty przytulnym mchem. Każdemu, jak mówią, swoje, ale jeśli twoje panie nagle się zdenerwują, nie kłóć się i rób, o co proszą.

Główne zdjęcie: google.com