Aktorstwo zajmuje znaczną część życia każdego z tych sześciu znaków zodiaku. Lubią udawać, kim nie są. To właśnie pomaga im, przynajmniej na chwilę, zapomnieć o problemach życiowych i pozwala dobrze manipulować innymi, jednocześnie otrzymując ich niepodzielną uwagę.

To z tych sześciu znaków zodiaku wyłonią się prawdziwi aktorzy.

Lew

Uwielbiasz wszystko, co dotyczy ekranu i sceny. Masz tendencję nie tylko do genialnego grania swojej roli, ale także do bycia zawsze w centrum uwagi. Czujesz się całkowicie komfortowo, gdy patrzą na ciebie tysiące ludzi, a prawdziwego szczęścia doświadczysz tylko wtedy, gdy cały świat rozpozna, jak ambitny i utalentowany jesteś.

Byk

Zawsze byłes, jesteś i będziesz dobrym aktorem. Grasz, aby przyciągnąć uwagę i zadowolić innych. Jesteś przyzwyczajony do zadowalania ludzi i zaspokajania wszystkich pragnień tłumu. Twoja asertywna natura pozwala ci, uciekając się do manipulacji, osiągać w kółko to, czego pragniesz.

Ryby

Lubisz być w centrum uwagi i otrzymywać pod tym względem ogromną uwagę, ponieważ całe twoje życie jest ukierunkowane właśnie na osiągnięcie tego celu. Aktor to najlepszy zawód, o jakim możesz tylko pomarzyć, bo po prostu jesteś do tego stworzony.

Panna

Po co próbować radzić sobie ze swoim życiem, skoro możesz po prostu odgrywać określoną rolę, unikając nieprzyjemnej rzeczywistości? Jesteś prawdziwym perfekcjonistą, więc starasz się też grać perfekcyjnie. Nie uznajesz przeciętności i zawsze przekonujesz w każdej roli, którą chciałbyś przymierzyć.

Strzelec

Jesteś utalentowanym aktorem, który nie lubią rzeczywistości, dlatego znajdujesz ukojenie w swoim świecie fantazji, dlatego zawód aktora tak bardzo Ci pociąga. Grasz, bo lubisz być wcielony w postać. To pozwala zapomnieć o problemach w twoim życiu już teraz.

Rak

Uwielbiasz czuć podziw publiczności i nigdy nie zawodzisz swoich fanów, dając im dokładnie to, po co przyszli. Jesteś znany z tego, że potrafisz wyjść z każdej sytuacji i nie wahasz się stale być w centrum uwagi. Pomimo tego, że wolisz komfort własnego domu, będąc w miejscach publicznych, jesteś gotowy dać jej maksimum przyjemności.

Główne zdjęcie: femmie.ru