Jeśli osoba ma odnieść sukces, to ten sukces może nadejść jeszcze w dzieciństwie. Tak stało się z niektórymi dziećmi: stały się zamożne i niezależne finansowo jeszcze przed osiągnięciem pełnoletności.

Jordan Casey

foto: lemurov.net

Gdy chłopiec godzinami siedział przy komputerze, rodzice go nie karcili, i bardzo dobrze. Jordan nie uczył się dobrze w szkole, ale już w wieku dziewięciu lat stał się znakomitym programistą, a w wieku 12 lat opracował własną grę, która stała się hitem i przyniosła Casey dobre pieniądze. Dziś nastolatek jest właścicielem własnej firmy informatycznej i został milionerem przed 13 rokiem życia. Nawiasem mówiąc, mama i tata pracują dla niego.

Isabella Barrett

foto: lemurov.net

Będąc słodkim czterolatkiem Isabella zdecydowała się już na zawód i podbiła wybiegi. Wystąpiła w wielu programach i zarobiła swój pierwszy milion dolarów w wieku czterech lat. Teraz piękna i mądra Barrett pozostaje top modelką, występuje na scenie, rozwija własną markę kosmetyków dla dziewcząt i zarabia około 2 mln rocznie.

Rico Rodriguez

foto: lemurov.net

Rico stał się popularny przez przypadek. Jego starsza siostra marzyła o tym, żeby grać w filmach i poszła na casting z bratem, którego nie miała z kim zostawić. Zauważono właśnie Rodrigueza, który jako sześcioletni chłopiec zaczął otrzymywać role w programach telewizyjnych i filmach, z których najsłynniejszym była „American Family”. I jeszcze przed 10 rokiem życia Rico zdołał zostać milionerem.

Ryan

foto: lemurov.net

Ryan zasłynął z filmików, które jego mama i tata opublikowali na YouTube. Chłopiec po prostu bawił się zabawkami, a publiczność go obserwowała. W krótkim czasie liczba subskrybentów przekroczyła 14 milionów, a teraz Ryan jest bardzo popularny: przedstawiciele najsłynniejszych marek towarów dla dzieci zwracają się do niego z propozycjami reklam. Dochód chłopaka wynosi ponad 11 milionów.

Główne zdjęcie: lemurov.net