Opowiemy Ci, które znaki zodiaku mają tendencję do tego by dręczyć się podejrzeniami o wierność partnera.

Baran

Wydawałoby się, o jakiej zazdrości możemy mówić w przypadku tak pewnego siebie i optymistycznego Barana? Ale faktem jest, że impulsywność przedstawicieli spod tego znaku zamienia ich emocje w ciągłą kolejkę górską: Baran może wybuchnąć przez drobiazg w przypływie zazdrości tak szybko, jak zakochanie się od pierwszego wejrzenia. Wszelkie wątpliwości co do lojalności partnera mogą stać się dla Barana przyczyną „pożaru”, którego nie można będzie już ugasić.

Lew

Czy Lwy są zazdrosne? I to bardzo! Mimo tego, że są centrum przyciągania rzeszy fanów i wielbicieli. Według astrologów ważne jest, aby Lew czuł, że ich partner całkowicie i bezwarunkowo należy do nich i spędza czas wyłącznie z nimi. Jeśli Lew odczuwa brak uwagi, to nic dobrego z tego nie będzie.

Panna

Nie, nie pomyliliśmy się. Panny są rzeczywiście jednymi z najbardziej zazdrosnych znaków zodiaku, chociaż rzadko okazują zazdrość. Chodzi o to, że dążąc do idealnego związku, Panny są bardzo uważne na wszelkie drobiazgi i mają tendencję do zauważania najmniejszych błędów partnera, co może stać się powodem zazdrości. Jeśli podejrzenia już pojawiły się w​​głowie Panny, to taka osoba nie spocznie, dopóki ich nie potwierdzi lub odrzuci.

Strzelec

Strzelec ceni niezależność i nie stara się wpędzać siebie i swojego partnera w „klatkę obowiązków”. Tym bardziej zaskakujące jest to, że znajdują się na liście najbardziej zazdrosnych znaków zodiaku. Trafili tu jednak nie bez powodu. Jeśli Strzelec czuje, że partner nie jest wystarczająco otwarty, natychmiast staje się zazdrosny. Najważniejsze dla Strzelca jest wzajemne zaufanie i szczerość, a jeśli tego nie ma, Strzelcy zaczynają wątpić w swojego partnera.

Skorpion

Nie wiemy, jak to się stało, ale najseksowniejszy znak zodiaku jest również najbardziej zazdrosny. „Wszystko albo nic” to motto Skorpiona w związkach, co oznacza, że ​​roszczą sobie prawa do swojego partnera i wymagają od niego absolutnej lojalności. Jednak nawet przy bezwarunkowym zaufaniu Skorpiony nie przestaną wymagać jeszcze większej lojalności.

Główne zdjęcie: glamour.ru