Gwiazdy podpowiadają: czas zwolnić i posłuchać siebie.

Bliźnięta

Nadeszła więc druga połowa lata. Czy już zdecydowałeś, jak ją spędzisz? Oto mała instrukcja od gwiazd: spróbuj zwolnić i zrelaksować się. Teraz potrzebujesz produktywnego odpoczynku, aby posłuchać swojego wewnętrznego głosu i znaleźć harmonię w sobie. Wszyscy tego potrzebujemy - jeśli potrafisz rozpoznać swoje pragnienia i dowiedzieć się, co naprawdę chcesz robić, dojdziesz do tego życia, o jakim marzysz.

Baran

Kto powiedział, że celem twojego życia nie może być cieszenie się tym życiem? Pozwól sobie na luksus robienia tego, co lubisz, a zobaczysz, że życie zabłyśnie nowymi kolorami. W drugiej połowie lata gwiazdy przygotowują dla Ciebie ekscytujący scenariusz, więc przygotuj się na coś bardzo niezwykłego. To właśnie nieoczekiwane zwroty w życiu pozwolą ci lepiej zrozumieć, czego chcesz i gdzie widzisz siebie w przyszłości.

Koziorożec

Druga połowa lata popchnie Cię do refleksji filozoficznych. Jesteś oczywiście jednym z tych, którzy wolą działać, niż długo zastanawiać się nad pytaniami w rodzaju „być albo nie być”. Jednak w ciągu najbliższych kilku miesięcy mimo wszystko powinieneś zwolnić i zagłębić się w siebie. Czym jest szczęście? Czy czujesz się szczęśliwy? Kim jesteś i czego chcesz? Gdzie chciałbyś być? Kiedy odnajdziesz siebie, będziesz mógł odnaleźć właściwą drogę.

Główne zdjęcie: glamour.ru