Niespodzianka ojca zaskoczyła jego córkę. Po prostu nie mogła powstrzymać łez.

Ashley Stevens, kamerzysta z Kentucky, opowiedział niedawno wzruszającą historię, która wydarzyła się na jego oczach, kiedy został zaproszony do sfilmowania ślubu Eli i Mitcha Keeman w połowie października zeszłego roku. W środku uroczystości głos zabrał ojciec panny młodej, Al Jones. Przypomniał sobie poważny wypadek jego córki w 2017 roku.

Wtedy została poważnie uszkodzona szczęka Eli, a lekarze musieli ją dosłownie złożyć. Dziewczyna miała zainstalowane metalowe szpilki i rurki wprowadzone do jej dróg oddechowych. Eli całkowicie straciła słuch i zdolność mówienia i mogła komunikować się z rodzicami tylko za pomocą gestów.

foto: google

„Eli szybko nauczyła się języka migowego. Zaczęła pokazywać mi i Jenny czego chce - przypomniała sobie Al. - A my po prostu staliśmy i zastanawialiśmy się, nie rozumiejąc jej. Moja córka była zdenerwowana, a my przeszliśmy do planu B - postanowiliśmy komunikować się za pomocą elektronicznej tablicy. Ale przez cały ten czas nie przestałem się uczyć języka migowego, chociaż nadal nie porozumiewam się w nim zbyt dobrze.”

Po tych słowach zaczęła grać muzyka, a Al zaczął „śpiewać”, pokazując rękami słowa z piosenki „I loved her first” zespołu Heartland. Eli nie mogła powstrzymać łez. Nie wiedziała nic o nadchodzącej niespodziance, że tata jednak nauczył się dla niej języka migowego.

Source: youtube.com

Gdy piosenka się skończyła, publiczność wybuchła aplauzem, a panna młoda i jej mąż rzucili się, by przytulić Ala i podziękować mu za wzruszający prezent. Według wspomnień Andrew, nawet on, zawodowy kamerzysta, z trudem powstrzymywał łzy. „Wszyscy płakali. Nie da się zapomnieć ”- mówi.

Główne zdjęcie: google.com