Filmik z pierwszego spotkania dziecka i zwierzaka stał się popularny.

Różne zwierzęta w różny sposób reagują na nowych członków w rodzinie. Niektórzy zaczynają być zazdrośni o właścicieli, a wtedy trzeba podjąć pewne kroki, aby zwierzę nie zrobiło krzywdę dziecku. Inni po prostu ignorują dzieci lub starają się od nich uciec. I tylko nieliczni wykazują żywe zainteresowanie dziećmi.

Filmik, który pokazuje, jak czarny młody kot spotyka dziecko, które po raz pierwszy przywieziono do domu, wywołał gwałtowną reakcję. Nie jest to zaskakujące, ponieważ ci, którzy mają koty wiedzą, jakie mają ostre pazury. Na filmiku rodzice spokojnie robią zdjęcia zwierzakowi głaszczącemu ich dziecko. Są pewni, że nie skrzywdzi dziecka.

„Błogosławiłem cię, mały człowieczku!”, „Zazwyczaj nie lubię kotów, ale ten futrzany zwierzak – to wszystko, co musiałem zobaczyć, aby przywrócić moją wiarę do tych zwierzaków”, - piszą subskrybenci.

Koty potrafią dogadać się z wieloma innymi zwierzętami. Ostatnio, na przykład, portale społecznościowe zostały poruszone tym, jak kot chronił królika, który poprosił go o pomoc. I chociaż kot wyraźnie nie był zadowolony z tego, co się dzieje, nadal szedł, jednocześnie zakrywając własnym ciałem królika.

https://www.instagram.com/p/CNdTSdCL-H2/?utm_source=ig_embed

Kotki, choć niezbyt towarzyskie, również wiedzą, kto może przyjść im z pomocą. Na przykład pod koniec stycznia tego roku w Turcji do szpitala trafiła kotka. Zaczęła rodzić kocięta i znalazła najbezpieczniejsze miejsce.

Warto jednak zauważyć, że nie wszystkie koty są takie same. Niektóre z tych zwierząt potrafią dziękować za życzliwość. Co prawda ​​robią to w wyjątkowy sposób. Tak stało się na przykład z bezdomną kotką o imieniu Usagi w Stanach Zjednoczonych. Tak bardzo spodobała jej się życzliwość jednej kobiety, że z wdzięczności ten zwierzak przyprowadził do niej całe stado swoich kociąt.

foto: google

Główne zdjęcie: google.com