Dziewczyna o imieniu Haley nie miała wystarczających środków na gruntowny remont. Jednak tak bardzo chciała odświeżyć wnętrze starego domu, że zaczęła myśleć o rozwiązaniu tego problemu. Odrobina kreatywności i dobre umiejętności organizacyjne pomogły jej osiągnąć fantastyczne wyniki przy minimalnych nakładach finansowych.

foto: lemurov.net

Jedyną trudnością był brak czasu. Haley wracała z pracy dopiero o dziewiątej wieczorem, ale i tak poradziła sobie z remontem w domu. I wszystko robiła własnymi rękami. Remont trwał około dwóch miesięcy.

foto: lemurov.net

Jedyny raz, kiedy poszła do specjalistów, to dzień, w którym musiała wymienić okna. Dziewczyna zdecydowała, że ​​lepiej powierzyć tak odpowiedzialną pracę robotnikom.

foto: lemurov.net

Haley zaoszczędziła dosłownie na wszystkim. Wybrała najbardziej budżetowe materiały budowlane, Amerykanka stale sprawdzała strony, na których oddawali rzeczy za darmo. Na przykład udało jej się znaleźć i zabrać dobre lustro.

foto: lemurov.net

Jej szczęście skończyło się, gdy nadszedł czas na remont łazienki. Nie mogła poradzić sobie z tym, więc Haley zwróciła się o pomoc do przyjaciela.

foto: lemurov.net

Pomógł pozbyć się wszystkich niepotrzebnych rzeczy i ułożyć na ścianach nowe płytki, przypominające marmur. Podobnie została zrobiona kuchnia. Nawiasem mówiąc właśnie tam było najmniej zmian - kolega przykręcił tylko wystarczającą liczbę otwartych półek.

foto: lemurov.net

Z powodu pandemii Haley była w stanie zorganizować ostateczną przeprowadzkę do swojego nowego domu dopiero w czerwcu.

foto: lemurov.net

Jest jednak zadowolona z remontu i mówi, że nie przestanie ulepszać swojego domu. Fantastyczne opnie użytkowników, którzy widzieli zmiany w jej domu, tylko inspirują dziewczynę.

Główne zdjęcie: lemurov.net