Ustaz od dawna angażuje się w działalność charytatywną i pomaga ludziom o niskich dochodach. Robi wszystko, co w jego mocy i nic w zamian nie potrzebuje. Mężczyzna przynosi ludziom żywność, ubrania i wszystkie niezbędne rzeczy. Ale pewnego dnia usłyszał historię, która poruszyła go do głębi.

Chcemy się nią z Wami podzielić, może zainspiruje kogoś do robienia dobrych rzeczy.

foto: laykni.com

Mąż i żona wraz z córeczką mieszkali w „pudle” pod mostem. Oczywiście nie są to warunki, w których dzieci powinny dorastać. Ustaz zdecydował, że nie pozostawi tych ludzi w tarapatach i na pewno im pomoże. Pojechał do miasta i wynajął mieszkanie z meblami, kupił jedzenie i ubrania, a córka Ustaza nawet podzieliła się swoimi zabawkami.

foto: laykni.com

Ludzie byli mu bardzo wdzięczni za pomoc. Wkrótce Ustaz pomógł rozwiązać problem pracy dla mężczyzny i już niedługo będzie mógł sam opłacić czynsz, ale na razie życzliwy człowiek przejął wszystkie wydatki i będzie im pomagał tak długo, jak będzie miał wystarczająco dużo środków na to.

foto: laykni.com

Ustaz niczego nie żałuje, dla niego najważniejszą i najprzyjemniejszą rzeczą jest widzieć uśmiech na twarzy tych ludzi i ich małego dziecka.

Główne zdjęcie: laykni.com