Właściciel garażu był zszokowany, ale natychmiast poszedł przygotować pościel i jedzenie dla tej rodziny.

Wszystko zaczęło się w piątek wieczorem, kiedy Jeffrey Peltier wszedł do garażu, żeby wypolerować swój motocykl. Podszedł do motocyklu i nagle zauważył, że ktoś się za nim chowa. Była to matka kotka z dwójką dzieci. Kotka Amelia była lokalną gwiazdą, wszyscy ją karmią, ale nikt nigdy nie widział jej w ciąży ani z kociętami.

foto: goodhouse.ru

Jeffrey uznał, że rodzinie nie jest dobrze pozostawać na zimnej podłodze garażu, obok żelaza i narzędzi, które mogłyby zaszkodzić ciekawskim kociętom. Postanowił przenieść rodzinę do łazienki w domu - jest tam ciepło, przytulnie i można postawić kuwetę. Bez obaw że żwirek się znajdzie w całym domu. Prawie skończył przygotowania, kiedy jakby znikąd pojawiły się jeszcze dwa kociaki.

Mężczyzna zostawił całą rodzinę w łazience. Teraz można było poszukać odpowiedzi na pytanie – jak mama i kocięta trafiły do ​​jego garażu? Nad jego werandą była kamera domofonu, która pomogła mu znaleźć odpowiedź. Na nagraniu z kamery było to widoczne: najpierw Amelia przeszukała okolicę i znalazła w jego garażu całkiem odpowiednie miejsce do ukrycia swoich dzieci. Wtedy przeniosła je – jeden po drugim za kark – i ukryła całą czwórkę za motocyklem. Myślała, że ​​jest bezpieczna.

foto: goodhouse.ru

Najprawdopodobniej matka zamierzała wychować kocięta gdzieś w ustronnym miejscu na łonie natury. Może to być ukryty za krzakiem róg domu, a nawet ptasie gniazdo - zdziwisz się, do czego zdolne są koty. Jedna ciężarna kotka wdrapała się do rury wentylacyjnej - być może to miejsce wydawało się jej odpowiednie. Ale w przeddzień stan ogarnęła silna burza: Amelia miała po prostu szczęście, że udało im się przetrwać to. Przestraszona kotka postanowiła znaleźć bezpieczniejsze schronienie. Jeffrey przez całe dwa dni nie wiedział nawet, że przebywa tam ktoś, ale cieszy się, że kotka wybrała jego garaż i uznała go za wystarczająco bezpieczny.

foto: goodhouse.ru

Kiedy kotka i kocięta poczuli się wystarczająco bezpiecznie, zabrał rodzinę do weterynarza, aby sprawdzić, czy wszystko jest w porządku z ich zdrowiem. Dzieciaki okazały się w idealnym stanie - i całkowicie gotowe do szczepienia. Lekarz poda im wszystkie potrzebne szczepienia w przyszłym tygodniu. Wtedy urocze maluchy będą gotowe znaleźć nowy dom. A kiedy matka przestanie karmić, Jeffrey zabierze ją również do weterynarza w celu sterylizacji.

foto: goodhouse.ru

Peltier wie, że Amelii nie da się zamknąć w czterech ścianach, lubi przebywać na ulicy. Dlatego planuje podzielić opiekę nad uliczną kotką z sąsiadem oraz wspólnie ją karmić i opiekować się. Mężczyzna chce, aby kotka wiedziała, że jego dom jest bezpiecznym miejscem. Jest tam zawsze mile widziana i zawsze może czuć się bezpieczna.

Główne zdjęcie: goodhouse.ru