Niektórzy ludzie lubią spotykać się ze starszymi osobami, ponieważ wierzą, że starsi mężczyźni i kobiety są bardziej stabilni, mądrzy. Ale inni lubią spotykać się z młodszymi od nich ludźmi, ponieważ czują się bardziej ekscytująco i beztrosko, pragnąc przygody i zabawy.

Bliźnięta

Często o tych ludziach mówią, że są dziecinne, zabawne i niegrzeczne. Dlatego potrzebują partnera z tym samym młodzieńczym duchem i łatwiej jest im umawiać się z młodymi ludźmi, aby być na równo. Wielu ich rówieśników myśli już o poważniejszych rzeczach, wycisza się, oddaje się pracy i obowiązkom, ale osoby spod znaku Bliźnięta chcą żyć chwilą obecną i ciągle szukają czegoś ekscytującego. Jako znaki powietrzne są bardziej nieodpowiedzialni i lubią świętować, chodzić na imprezy, nawet będąc już w dojrzałym wieku. Szybko się rozpraszają i potrzebują partnera, który nie będzie zły, że przegapili spotkanie, zmienili temat lub nie porozmawiali o przyszłości.

Lew

Lwy są dumni i lojalni, ale wolą też spędzać czas z ludźmi młodszymi od nich. Największą radość sprawia im, gdy są uwielbiane, rozpieszczane i nikt nie narzuca im reguł. Lubią, że młodsi ludzie podziwiają i chwalą ich dojrzałość, ich osiągnięcia. I nie chcą stracić niezależności, chcą chodzić na imprezy i spotkania bez wyjaśnienia i swobodnie się komunikować. Lwy chcą wykazać się, zaskoczyć innych, więc jest im łatwo, gdy są z kimś młodszym od nich i opowiadają mu o wydarzeniach historycznych, o sztuce, czy pokazują mu, jak gotować.

Strzelec

Wielu kochających wolność ludzi, którzy nienawidzą ograniczeń i zasad. Umawiają się z ludźmi młodszymi od siebie po prostu dlatego, że prawie nigdy nie są gotowi na poważny związek i nie myślą o przeprowadzce. Chcą podróżować, poznawać inne kultury, próbować wszystkiego, brać udział w przygodach, poznawać nowych ludzi. To zirytuje partnera w poważnym i stabilnym związku. Potrzebują kogoś, kto za nimi podąża i mają takie samo pragnienie przygody. Ci ludzie są bardzo zabawni, nie chcą się angażować, są spontaniczni. Potrzebują partnera, który nie śpi całą noc, aby chodzić z nimi do klubów i parków.

Główne zdjęcie: google.com