Podczas niedawnej rekreacji na świeżym powietrzu zauważyłam, że moja przyjaciółka długo chodzi między drzewami, a nawet przytula się do nich. Zapytałam o powód tego dziwnego zachowania. Przyjaciółka odkryła sekret, że istnieją drzewa wampiry i drzewa dawcy, inaczej nazywane uzdrowicielami.

foto: storyfox.ru

Według przyjaciółki, każde drzewo można wykorzystać na swoją korzyść. Najważniejsze jest, aby wiedzieć, jaki rodzaj energii w nim panuje. Nie wierzyłam w to, dopóki sama tego nie spróbowałam. Rzeczywiście, można poczuć siłę natury!

Drzewa wampiry: jak wykorzystać siłę natury

Nasi przodkowie wierzyli również, że każde drzewo i roślina ma magiczną moc, którą można wykorzystać na swoją korzyść. Jeśli drzewa uzdrowiciele mają zdolność do oddawania energii, to drzewa wampiry są w stanie ją wchłonąć. Ale nie powinieneś się bać takiego działania. Drzewa wampiry są w stanie odebrać negatywną energię. Efekt ten przyda się podczas choroby, silnego stresu i po prostu złego samopoczucia.

Topola

Topola uważana jest za jeden z najpotężniejszych pochłaniaczy negatywnej energii. Pomaga złagodzić bóle głowy, bóle zębów i niepokój. Kontakt z topolą należy dawkować, gdyż zbyt długa interakcja może prowadzić do odwrotnych konsekwencji.

foto: storyfox.ru

Najpotężniejszym wampirem energetycznym wśród drzew jest osika. Świetnie pomaga pozbyć się depresji i bólów głowy. Ważne jest tylko aby pamiętać, że musisz przychodzić do osiki tylko w przypadku silnego dyskomfortu emocjonalnego. Ale jeśli zdecydujesz się przyjść do osiki w dobrym nastroju, to od razu go zepsuje.

Wierzba

Nie bez powodu większość bohaterek baśni ludowych w chwilach ciężkiej frustracji i niepokoju przychodziła właśnie do wierzby. To drzewo jest uważane za kobiece, a co najważniejsze, pomoże płci pięknej. Wierzba leczy rany psychiczne, pomaga pogodzić się ze stratą bliskiej osoby i daje nadzieję na lepszą przyszłość.

foto: storyfox.ru

Nie powinieneś zwracać się do wierzby, jeśli twoje problemy są związane z pracą, ponieważ może to jeszcze bardziej pogorszyć sytuację. Zbyt długie przebywanie w pobliżu wierzby również nie jest tego warte, wystarczy 5-10 minut.

Świerk

Świerk bardzo delikatnie zabiera negatywną energię. Złagodzi depresję, zmęczenie i rozdrażnienie. Aby poprawić sen, należy stać pod świerkiem przez kilka minut, a nocny odpoczynek będzie długi i spokojny.

foto: storyfox.ru

Kasztan

Kasztan pomaga uporać się z problemem niskiej samooceny. Ale nawet z tym drzewem nie należy komunikować się przez długi czas, ponieważ może ono całkowicie zmienić twój nastrój i doprowadzić do histerii.

foto: storyfox.ru

Czeremcha to roślina przyjazna młodzieży. Jeśli w twoim życiu zdarzyło się rozczarowanie miłosne, przyjdź do czeremchy. Drzewo nie złagodzi bólu fizycznego, ale może uzdrowić duszę, pomóc wybaczyć i odpuścić.

foto: storyfox.ru

Drzewa dawcy

Aby napełnić się pozytywną energią, zwróć się do uzdrawiających drzew. Nadają się do tego duże drzewa, które wyglądają na silne i zdrowe. Lepiej podejść do drzew dawcy od strony południowej i stanąć przodem. Dotknij drzewa głową i klatką piersiową, przytul pień rękami. Poproś drzewo o pomoc i przygotuj się do nadejścia mocy, którą odczujesz.

Możesz porozmawiać z drzewem. Możesz zadać mu pytanie, na które nie możesz znaleźć odpowiedzi. Odpowiedź nadejdzie w myślach.

foto: storyfox.ru

Gdy tylko poczujesz, że chcesz zakończyć komunikację, podziękuj drzewu i przesuń po nim dłoń na znak pożegnania.

Jeśli planujesz zajść w ciążę, poproś o to akację. Drzewo to uważane jest za symbol płodności, przynosi wigor i mądrość.

Jabłoń to drzewo o kobiecej mocy. Promuje odnowę i budzi zmysłowość w kobiecie. Jabłoń budzi dobre samopoczucie i przyciąga obfitość.

Brzoza jest energetycznie silnym drzewem. Drzewo może z łatwością dzielić się tą energią. Wpływ brzozy jest bardzo łagodny, dzięki czemu można przebywać w jej pobliżu przez długi czas.

foto: storyfox.ru

Klon pomaga znaleźć równowagę i spokój. Delikatny szelest klonowych liści może nas chronić w okresach emocjonalnych wybuchów.

Jodła zaszczepia w człowieku pewność siebie i pomaga nastawić się do nowych osiągnięć.

foto: storyfox.ru

Pamiętaj, że każde drzewo, czy to wampir czy dawca, należy wyczuć. Chodź częściej na spacery, a poczujesz poprawę samopoczucia i zmianę jakości życia.

Główne zdjęcie: storyfox.ru