W tym czasie pies zdążył już zamieszkać z inną rodziną.

Aisha Nieves z Allentown w Pensylwanii (USA) zgubiła swojego ukochanego psa o imieniu Kovu dwa lata temu. Uciekł, a próby znalezienia zwierzaka natychmiast po incydencie nie powiodły się.

Po pewnym czasie dziewczyna zwróciła się do miejscowego schroniska dla zwierząt w nadziei, że specjaliści instytucji znajdą Kovu. Aisha pokazała personelowi schroniska zdjęcie Kovu, a oni powiedzieli, że mieli takiego psa, tylko nazywali go Ash. Niestety Kovu (Ash) został już przejęty przez inną rodzinę. Aisha nie chciała zabierać u nowych właścicieli swojego byłego zwierzaka i pogodziła się z tym, co się stało.

Dwa lata później Aisha postanowiła znaleźć sobie nowego psa. Spojrzała na zdjęcia psów na stronie schroniska i znalazła swojego Kovu. Swojego ukochanego psa rozpoznała po ledwie widocznej bliźnie pod okiem. Dziewczyna natychmiast skontaktowała się ze schroniskiem i udała się tam po swojego zwierzaka.

Okazało się, że rodzina, która zabrała Kovu (Ash) dla siebie, nie była już w stanie go utrzymać i oddała psa do schroniska. Kiedy spotkał Aishę, Kovu rozpoznał w niej swoją właścicielkę, pies był bardzo szczęśliwy, skakał obok dziewczyny, prosił by dziewczyna go pogłaskała i przytuliła.

Source: youtube.com

„Kovu był dla mnie jak dziecko. Bardzo go kocham i bardzo się cieszę, że znów jesteśmy razem. Podczas naszego spotkania, kiedy po niego przyjechałam, zobaczyłam jego uśmiech, jak bardzo merdał ogonem. Gdy tylko Kovu mnie zobaczył, rzucił się na mnie, zaczął szczekać i mnie lizać”- powiedziała Aisha.

Główne zdjęcie: moya-planeta.ru