W centrum Kurska znaleziono biedne głodne szczenięta. Obrońcy praw zwierząt napisali o nich post w Internecie, w wyniku czego pomogło im wiele współczujących osób. Wolontariusze byli gotowi zabrać zwierzęta do domu tymczasowego i zapewnić im opiekę.

Miłośniczka zwierząt Olga, widząc szczeniaki, zaczęła płakać i część z nich zabrała do domu tymczasowego. Bezbronne okruchy, pozostawione same sobie, patrzyły na kobietę nieszczęśliwymi oczami, przez co ona się zlitowała i nie mogła powstrzymać łez. Później inne szczenięta również znalazły u wolontariuszy tymczasowy dom. W tym czasie zmieniły się trochę i zaczęły lepiej wyglądać.

foto: mimimetr.me

Czworo z dziesięciu znalazło już nowy dom i kochających właścicieli, a reszta nadal mieszka u współczującej Olgi. Opieka zmieniła szczenięta nie do poznania. Ale niestety nikt jeszcze nie adoptował tych szczeniaków.

foto: mimimetr.me

Znajdując się w domu tymczasowym, zwierzęta były zachwycone i cieszyły się ciepłymi kocami, obfitym jedzeniem i ciekawymi zabawkami, które dała im Olga. Wcześniej mieszkały na ulicy, walcząc z głodem, brudem i złą pogodą. Mama szczeniąt zniknęła i nikt nie wiedział, gdzie jest ani co się z nią stało.

foto: mimimetr.me

Chociaż szczeniaki nie mają rasy, podobnie jak inne zwierzęta potrzebują miłości i opieki. Każdy z nich jest w stanie stać się wiernym obrońcą i oddanym przyjacielem dla swojej ukochanej osoby, a także napełnić dom pozytywnymi i radosnymi emocjami. Nie jest potrzebny do tego rodowód ani prestiżowa rasy.

foto: mimimetr.me

Na ulicy są jeszcze inne psy, w starszym wieku. Wolontariusze karmią w miejscu, w którym zwykle przebywają. Mamy nadzieję, że te urocze szczeniaczki wkrótce znajdą dobrych kochających właścicieli, którzy zapewnią im szczęśliwą przyszłość. Jeśli chcesz pomóc, opublikuj artykuł na swojej stronie. W końcu każde zwierzę zasługuje na szczęście!

Główne zdjęcie: mimimetr.me