Wczoraj w Internecie pojawił się pierwszy zwiastun filmu „Spencer”, który jest wyreżyserowany przez Pablo Larraina, z Kristen Stewart w roli głównej jako księżna Diana.

Wydarzenia z filmu rozegrają się w bożonarodzeniowy weekend 1991 roku, kiedy rozmowy o problemach w małżeństwie księżnej Diany i księcia Karola już dawno znalazły się poza pałacem. Mimo to w Sandringham, gdzie rodzina królewska obchodziła święto, panował spokój. Jednak Diana, nie chcąc już cierpieć i grać w te gry, zdecydowała, że ​​tym razem wszystko będzie inaczej – wtedy podjęła decyzję o rozwodzie.

Wcielenie się Stewart w księżną Dianę zostało wysoko oceniona przez krytyków. Wierzą, że za swoją rolę z pewnością otrzyma nominację do Oscara. Wybór Kristen na główną rolę Larrain tłumaczył tym, że uważa amerykańską gwiazdę za jedną z największych aktorek naszych czasów.

"Kristen może być zarówno jako bardzo tajemnicza i bardzo delikatna, a ostatecznie bardzo silna, a tego właśnie potrzebowaliśmy. Połączenie tego wszystkiego sprawiło, że pomyślałem o niej. Sposób, w jaki zareagowała na scenariusz i sposób, w jaki podeszła do swojej postaci, był wspaniały. Myślę, że zrobi jednocześnie coś niesamowitego i ekscytującego", - podzielił się Larrain.

Source: youtube.com

Oprócz Stewart w filmie występują Jack Farthing, Sean Harris, Sally Hawkins, Amy Manson i inne gwiazdy filmowe.

Film zostanie po raz pierwszy pokazany na Festiwalu Filmowym w Wenecji 3 września. Film ukaże się w języku rosyjskim 4 listopada.

foto: spletnik.ru

foto: spletnik.ru

foto: spletnik.ru

foto: spletnik.ru

foto: spletnik.ru

foto: spletnik.ru

Główne zdjęcie: spletnik.ru