Theron był zdesperowany poszukiwaniem swojego zagubionego zwierzaka i postanowił wziąć innego, aby złagodzić ból. Mężczyznę czekała niespodzianka!

Towarzystwo Ratowania Zwierząt z Bangor (Maine, USA) zdołało ponownie połączyć właściciela z jego zaginionym kotem. Theron przyjechał do schroniska, aby wybrać innego zwierzaka, próbując poradzić sobie ze stratą. Społeczność Bangor Humane zamieściła na Facebooku historię szczęśliwego spotkania – publikacja zebrała ponad 9 000 polubień i prawie 6 000 udostępnień.

Theron (tak nazywa się właściciel) był zachwycony spotkaniem ze zwierzakiem.

„Theron przybył dziś do naszego schroniska w poszukiwaniu kota, który uleczy jego serce po tym, jak jego zwierzak Cutie Pie zniknął około tygodnia temu. Rozglądając się po zwierzakach zatrzymał się, by przyjrzeć się bliżej jednemu z naszych przyjaciół, a kiedy kot odwrócił się do niego mordką, Theron zaczerwienił się z radości.

To był jego słodki Pie!

Album ze zdjęciami Theron jest pełen zdjęć Cutie Pie, co nie pozostawia wątpliwości, że spotkanie było prawdziwe! Tak więc przez przypadek Cutie Pie wrócił do swojego stałego domu (należy powiedzieć, że szczerze mówiąc, nigdy nie widzieliśmy kota, który tak bardzo chciał znaleźć się w transporterze!) Tak bardzo chciał wrócić do domu!”- powiedział personel schroniska.

Pracownicy schroniska powiedzieli, że chcą znaleźć dom dla jak największej ilości zagubionych zwierząt domowych, uważając za swój przywilej opiekowanie się zagubionymi zwierzętami do czasu znalezienia właścicieli. „Chcemy znaleźć właścicieli dla jak najwięcej ilości zwierząt i jesteśmy zaszczyceni, że możemy zapewnić im bezpieczeństwo, dopóki to się nie stanie” – czytamy w komunikacie.

Główne zdjęcie: google.com