Uważa się, że całkowicie zniszczonego domu nie da się odrestaurować. Do tego jeszcze w krótkim czasie. Ale historia tych ludzi sprawia, że ​​jest to możliwe: najważniejsze jest prawidłowe zarządzanie zasobami.

foto: lemurov.net

Wszystko zaczęło się, gdy mąż i żona kupili za niewielką kwotę zrujnowany wiejski dom, całkowicie nie nadający się do zamieszkania. Jak żyli w nim poprzedni właściciele, pozostaje tajemnicą. Zamiast podłogi w domu była zwykła ziemia, tapeta została zdarta, a sufit mógł się zawalić w każdej chwili.

foto: lemurov.net

We wszystkich pokojach nowi właściciele doprowadzili wodę i energię elektryczną. Ściany pomalowano na przyjemny szary kolor, zamontowali sufit napinany, a podłogę wyrównano i położono linoleum. Właściciele wymienili również listwy przypodłogowe i zainstalowali nowe baterie. Pokoje zaczęły wyglądać o wiele bardziej przyzwoicie.

foto: lemurov.net

W domu wymieniono również drzwi, a plastikowe okna dobrze wyczyszczono. Część mebli została wyrzucona, a te w dobrym stanie zostały przerobione.

foto: lemurov.net

Tak powstał prawdziwy skandynawski styl w salonie, sypialni i kuchni.

foto: lemurov.net

Łazienkę czekała gruntowna przebudowa. Zmieniono w niej hydraulikę na nowoczesną, umieszczono zlew i dużą szafkę. Zamontowano wygodne rolety. Ciężko uwierzyć, ale cały remont kosztował nowych właścicieli około 5000 euro!

Główne zdjęcie: lemurov.net