Niektóre znaki zodiaku bardzo boją się miłości. Boją się zranienia i nie chcą być bezbronne, trzymają się swojej wolności i uciekają od romantycznych uczuć. Nie chcą bajkowego romansu, ponieważ wiedzą, że problemy rozpoczną się później i boją się być tylko z jedną osobą.

Lew

Ludzie spod tego znaku zodiaku są bardzo pewni siebie i zdecydowani. Są dumni, ale bardzo boją się bólu po rozstaniu. Nie ufają innym w pełni i potrzebują bardzo dużo czasu, aby naprawdę otworzyć się przed swoim partnerem. Nie pozwalają sobie w pełni poświęcić się ukochanej osobie i myśleć, że ich związek jest bardzo silny. Wiedzą, że potrzebują tylko siebie i mogą polegać tylko na sobie.

Panna

Osoby spod tego znaku zodiaku bardzo boją się zakochać. Mają duże problemy z zaufaniem i są sceptycznie nastawieni. Są ostrożne i myślą, że osoba obok nich bawi się ich uczuciami lub je zdradza. Starają się nie poddawać się emocjom i nie pozwolić, by miłość ich zaślepiła. Nawet jeśli mają do kogoś silne uczucia, ciężko jest im zaufać tej osobie.

Strzelec

Osoby spod znaku Strzelec są znane jako bardzo dobroduszne znaki zodiaku, które uwielbiają spacery, rozmowy, przygody i dobrze się bawić. Ale jeśli chodzi o miłość i uczucia, są dość przestraszone i trzymają się na dystans. Nie zakochują się zbyt łatwo, ignorują romantyczne uczucia, oddają się przyjęciom i przyjaźniom. Budują wokół siebie mur i nie pozwalają, by miłość wkroczyła w ich życie.

Główne zdjęcie: grodno24.com