W angielskim mieście Bristol jest jeden niezwykły dom. Dwukondygnacyjny budynek mieszkalny z pięcioma mieszkaniami znajduje się w jednej z cichych dzielnic miasta. Po lewej stronie dom wydaje się być bardzo wąski, ma tylko 60 centymetrów szerokości. Jeśli jednak przejść na drugi koniec to można zauważyć, że ma zupełnie normalny kształt.

foto: lemurov.net

Jeden z mieszkańców domu, 59-letni Andy Watson, mieszka w tym domu od prawie dwóch dekad. Ale przez szesnaście lat nie wiedział nawet, że jego dom z jednej strony jest taki wąski.

Andy mówi, że do pracy jak i z pracy zawsze chodzi tą samą ulicą. Z tamtej strony dom wydaje się całkiem zwyczajny. Jakie było jego zdziwienie, gdy trzy lata temu odwiedził go jego brat. Krewny zapytał, jak Andy mieszka w tak wąskim domu? Watson nie zrozumiał pytania. Wtedy jego brat wyprowadził go na zewnątrz i pokazał mu fasadę domu.

foto: lemurov.net

„Mój brat uważał kształt mojego domu za zabawny, a ja byłem z tego powodu trochę zły. Jak mogłem wcześniej tego nie zauważyć. Zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że zwracałem uwagę na podobne domy budowane na wąskich rogach ulic”- przyznał Brytyjczyk.

foto: lemurov.net

Jednocześnie mówi, że normalnie mieszka w domu. I nigdy nie myślał o przeniesieniu się stąd w inne miejsce. Wewnątrz domu, w najwęższym miejscu znajduje się pomieszczenie gospodarcze. Znajdują się tam cztery pralki, z których korzystają mieszkańcy domu.

Główne zdjęcie: lemurov.net