Przypominamy sobie piosenkę „Kill'em With Kindness” Seleny Gomez i opowiadamy o znakach zodiaku, supermocą których jest zmienianie świata na lepsze przy pomocy dobroci.

Wodnik

Po co marnować energię na gniew i złe emocje, jeśli możesz zrobić coś bardziej pożytecznego i kreatywnego. Dokładnie tak myśli Wodnik - jeden z najbardziej dobrodusznych znaków zodiaku. Wodniki nie są mściwe, nie będą angażować się w konflikty i zawsze przyjdą z pomocą, nawet jeśli wymaga to poświęcenia własnego komfortu.

Byk

Byk jest hojny i szlachetny. W zdolności przebaczania wrogom osiągnęli doskonałość. Wygląda na to, że życzliwość jest nieodłączna dla osób spod znaku Byk dzięki wszechświatu. Przedstawiciele spod tego znaku zodiaku cenią w otaczających ich ludziach dokładnie te cechy, które sami posiadają - otwartość, szczerość, bezinteresowność. Gwiazdy mają tylko jedną przestrogę dla Byka - nie oceniaj innych.

Ryby

Słuchać, rozumieć i wybaczać? Zawsze. Zranić lub obrazić kogoś? Nigdy. Osoby spod znaku Ryby zdecydowanie uciekają od złych emocji tak szybko, jak wybaczają tym, którzy ich obrazili. Jednak wybaczyć dla osób spod znaku Ryby nie oznacza akceptacji. Ryby starają się unikać ludzi, którzy nadużywają ich dobroci i naruszają ich wewnętrzną harmonię.

Główne zdjęcie: google.com