Zdjęcie mieszkańca wschodniego Londynu natychmiast stało się popularne - po tym, jak stało się jasne, kto ukrywa się pod długą brodą i brzydką fryzurą.

Fryzjer Joshua Santiago wyrobił sobie nazwisko na TikTok dzięki krótkim filmikom, w których proponuje strzyc bezdomnych za darmo. Nowa fryzura i wygolona twarz zmieniają jego klientów nie do poznania, a czasem pozwalają na ciekawe odkrycia. Na przykład Joshua niedawno zaproponował ostrzyżenie 29-letniemu bezdomnemu kierowcy autobusu ze wschodniego krańca Londynu, Adamowi Sinclairowi. Nagranie wideo pokazuje, jak fryzjer skrócił włosy mężczyzny i uratował go przed zaniedbanymi wąsami i brodą, całkowicie odsłaniając jego twarz. Joshua opublikował to na TikTok.

Source: TikTok

Subskrybenci Joshui natychmiast zauważyli jego post. FIlmik z przemianą Adama obejrzało ponad 260 tysięcy osób - a wielu z nich zauważyło, jak bardzo bohater filmiku przypomina hollywoodzkiego aktora Christiana Bale'a w młodości.

foto: google

foto: google

„Zupełnie inna osoba”, „Jakie piękne oczy! Życzę jemu i tobie powodzenia. Świetnie, że pomagasz tym ludziom", „Wspaniała robota!"- napisali użytkownicy.

Sam Adam, widząc jak się zmienił, nie potrafił powstrzymać emocji i wybuchnął płaczem. Okazało się, że mężczyzna w wieku 19 lat zaczął tracić włosy i żeby przyzwoicie wyglądać, do pracy cały czas zakładał czapkę.

„Dziwnie było słyszeć dźwięk nożyczek obok moich uszy. A potem zobaczyłem siebie i nie mogłem w to uwierzyć. Nie mogłem wydobyć dźwięku przez szok”, - Adam podzielił się swoimi emocjami.

Według Brytyjczyka ledwo rozpoznał swoje odbicie w lustrze, ale naprawdę mu się to spodobało. Mężczyzna przyznał, że tego dnia łzy nieraz spływały mu po policzkach. Po tym, jak filmik stał się popularny w sieciach społecznościowych, dziewczyny zaczęły pisać do Adama. Przez wiele lat po prostu nie był zauważany lub był mylony z 40-letnim mężczyzną, więc zdecydowanie spodobała mu się taka sława.

Główne zdjęcie: google.com