Każdy znak zodiaku jest wyjątkowy, ma cechy właściwe tylko jemu. Astrologia od dawna potwierdza to.

W artykule wymieniono znaki zodiaku, które są bystre i mają duże poczucie humoru.

Lew

Lew nigdy nie boi się wyglądać śmiesznie lub głupio. Ma humor intelektualny, jest świetnym gawędziarzem, zawsze wie na czym się skupić, aby historia zapadła w pamięć i była dowcipna. W każdej sytuacji Lew trzyma się dumnie, ale zawsze potrafi się z siebie śmiać. Lubi upiększać, aby historia była śmieszniejsza. Dlatego, zaczynając opowiadać historię, do wieczora Lew może uzupełnić ją o wiele dowcipnych szczegółów, ale z tego może stać się nieco nierealna. Takie podejście nie wszystkim się podoba.

Rak

Raki mają świetne poczucie humoru i potrafią dobrze wyczuć rozmówcę. Ich droga to satyra i wyolbrzymianie faktów. Takie podejście może sprawić, że osoby spod tego znaku będą wyglądać na głupsze. Raki uwielbiają aktorstwo, wykorzystują to w swoim codziennym życiu. Dość wrażliwi ludzie, ale jednocześnie potrafią skierować żarty w swoją stronę. Natomiast Raki nie mogą żartować na wszystkie tematy, na przykład wulgarne żarty są dla nich obce.

Byk

Optymistyczny i pozytywny znak zodiaku. Próbuje wszystko zamienić na żart. Mimo to osoby spod znaku Byk są bardzo taktowne, nigdy nie obrażą rozmówcy, ponieważ szanują uczucia innych. Zawsze świadomi wszystkich nowości, bardzo dobrze wyczuwają ironię. Żarty Byka są wyrafinowane, nie każdy może je zrozumieć.

Główne zdjęcie: grodno24.com