Czy uważasz, że 24% to dużo czy mało? Jeśli chodzi o zysk z inwestycji, jest to po prostu ogromna liczba. Żadna z najlepszych firm finansowych na świecie nie może tego osiągnąć. Ale zwykły, żywy chomik potrafił to zrobić. Ale w jaki sposób?

Nie, to nie żart – prawdziwy chomik naprawdę handluje kryptowalutą

foto: lemurov.net

Wszystko zaczęło się w czerwcu, kiedy gryzoń o imieniu Mr. Gox dokonał pierwszych transakcji. Właściciel trochę mu w tym pomógł - zbudował biuro biznesowe z kółkiem i dwoma tunelami z czujnikami ruchu, a także kamerą wideo. Kiedy chomik kręci się w kole, przesuwa wskaźnik, aby wybrać rodzaj kryptowaluty, którą zamierza handlować. Jeden tunel oznacza "Kup", drugi "Sprzedaj" - przez który biegnie, taki podejmuje wybór.

Wnętrze gabinetu pana Goxa

foto: lemurov.net

Mikrokomputer monitoruje, jak chomik biega po biurze i interpretuje to jako polecenia dla aplikacji. Wybrał kryptowalutę, sprzedał lub kupił, zawsze po 20 euro. Właściciel podkreśla, że ​​w żaden sposób nie wpływa na wybór pupila – chomik biega swobodnie i może handlować, jak mu się podoba. Albo po prostu spać.

Prawdziwe wskaźniki od analityków - Pan Gox jest inwestorem odnoszącym największe sukcesy tego lata

foto: lemurov.net

Oczywiste jest, że gryzoń nawet nie wie, co robi. Nie przegląda żadnych raportów, nie śledzi wiadomości, nie ma nawet wykształcenia! Oznacza to, że wybór jest losowy, ale najważniejsze jest to, że chomik naprawdę zarobił pieniędzy! Doświadczeni analitycy z zaskoczeniem zauważyli ten fakt - na początku na koncie było 333 euro, a teraz jest to już 500 euro. Niewiele, ale nikt na świecie nie marzył o takiej skuteczności!

Tak naprawdę chomik jest bardzo skromny – to jest pan Gox.

foto: lemurov.net

Główne zdjęcie: lemurov.net