Poznaj nową złotą parę Hollywood. Naprawdę złotą!

Ta miłość przyprawia o zawrót głowy! Golden retriever Aubrey mieszka w luksusowym kompleksie mieszkalnym z zapierającymi dech w piersiach widokami. Dlatego, gdy pies zaczął godzinami przesiadywać przy oknie, zaglądając do niego z entuzjazmem, właściciel nie podejrzewał niczego złego. Może po prostu zwierzak lubi obserwować ptaki. Ale kiedy właściciel przyjrzał się dokładniej, odkrył, że jego sunia ma fana.

Psy zakochały się od pierwszego wejrzenia. Dzieli je tylko kilka pięter, ale dla zwierząt jest to przeszkoda nie do pokonania. Jeśli właścicieli nie pozwolą im się spotkać, to cudowne romantyczne uczucie pozostanie tylko marzeniem. Bruno, kolejny piękny golden retriever, zaczął codziennie chodzić na spacer tylko po to, by stanąć pod oknami swojej pięknej Julii.

Source: TikTok

To wideo stało się niezwykle popularne w Tik Tok. Na początku filmiku widzimy Aubrey wyglądającą przez okno swojego mieszkania, a następnie spoglądamy z nią w dół z balkonu. Poniżej stoi drugi labrador, który merda ogonem. To jest Bruno; ich oczy się spotykają, a Aubrey i ja patrzymy w jego piękne oczy. Właściciel pisze: „Mój golden retriever wydaje się przeżywać dramat Romeo i Julii. Czy powinni się spotkać?”.

Na szczęście czasy bardzo się zmieniły od czasów Szekspira. Teraz subskrybenci odpowiadają: „Tak, zdecydowanie powinni”.

Tylko kilka dni zajęło właścicielu Aubrey, aby spełnić jej marzenie i życzenia subskrybentów. Odnalazł właściciela Bruno i zorganizował wspólny spacer. Kiedy była zakładana obroża i Aubrey wchodziła do windy, zdecydowanie nie wiedziała, że ​​czeka ją niespodzianka. Chociaż prawdopodobnie domyśliła się po zachowaniu swojego właściciela. Zachwyt subskrybentów przekraczał wszelkie granice. Niektórzy już domagali się ślubu Aubreya i Bruno i marzyli o fabule „101 Retrieverów” podobnym do „101 dalmatyńczyków”. Nie można ich za to winić - szczenięta labradora są tak urocze, że każdy oszaleje, gdy tylko je zobaczy.

Aubrey dosłownie wciągnęła właściciela do windy. Bardzo czekała na to spotkanie. Raczej nie zobaczysz czegoś bardziej wzruszającego: spójrz tylko, jak skaczą, jak spotykają się łapami w powietrzu. W tle gra Taylor Swift... Taki romantyczny moment!

Source: TikTok

Pierwsze spotkanie było idealne. Aubrey i Bruno wreszcie się spotkali, cały czas merdając ogonami. Organizacja drugiej randki spadnie na barki właścicielki Bruno - planuje coś w rodzaju „Lady and the Tramp". Nie możemy się doczekać!

Główne zdjęcie: goodhouse.ru