Tak naprawdę nic nie wiesz, dopóki osobiście tego nie doświadczysz. Manikiurzystka Caitlin Barlow postanowiła dać swojemu chłopakowi nauczkę i zmusiła go przeżyć cały dzień z niezwykłym dodatkiem. Biedak przeżył ciężkie chwile.

35-letni Chris Hayes to typowy mężczyzna, jeden z tych, którzy się myli i już są gotowi

foto: lemurov.net

Jak prawie wszyscy mężczyźni, Chris docenia i kocha kobiece piękno, ale nie rozumie nic z tego, jak jest ono tworzone i jak ogólnie z nim żyją dziewczyny. Ale jednocześnie, podobnie jak wielu mężczyzn, ma zwyczaj krytykować swoją dziewczynę Caitlin, gdy spędza zbyt dużo czasu na makijażu lub po prostu długo się przygotowuje. Cóż, czas dać mu nauczkę.

Caitlin przyłapała Chrisa mówiącego: „Co jest takiego trudnego w noszeniu sztucznych paznokci?”

foto: lemurov.net

Skoro to takie proste, to czy nie odważysz się, kochanie, nosić paznokcie przez jeden dzień? Pokaż na przykładzie, udowodnij swój punkt widzenia. Jak rozumiesz, Chris nie miał wymówki, poza tym nie miał pojęcia, w co się wpakuje. I przyjął wyzwanie!

Caitlin postarała się i zrobiła mu wspaniałe "pazury"

foto: lemurov.net

Nie chodziło o estetykę, ale o rozmiar. Cóż, jak zamierzasz przeżyć ten dzień?

foto: lemurov.net

A potem Caitlin otwarcie kpiła z niezręcznych prób Chrisa zrobić najzwyklejsze rzeczy.

Source: youtube.com

W końcu Chris przyznał się do całkowitej porażki. Z jego słów wynika, że wydawało się, że uczy się robić wszystko od nowa, jego mózg dosłownie gotuje się od prób wymyślenia, co zrobić w tej czy innej sytuacji. Bardzo zmienił zdanie na temat życia dziewczyn i obiecał, że nie będzie już narzekał na Caitlin.

Główne zdjęcie: lemurov.net