Twoja data urodzenia nie jest przypadkowym zestawem liczb!

Nie ma zbiegów okoliczności. Wszystko się dzieje w określonym celu.

Nawiasem mówiąc, z punktu widzenia alchemii, okultyzmu i numerologii twoja data urodzenia nie jest przypadkowym zestawem liczb. Świadczy o magicznym darze, który otrzymałeś, kiedy przyszedłeś na ten świat. I, nawiasem mówiąc, możesz nawet nie podejrzewać o tym.

Nie ma znaczenia, czy w to wierzysz, czy nie. Nawet jeśli nigdy nie próbowałeś obliczyć tych informacji, Twój dar jest zawsze przy Tobie. Chyba się zgodzisz, że byłoby bardzo niesprawiedliwe nie dowiedzieć się o nim. W końcu w tym jest twoja siła, o której nawet nie wiesz.

Tak więc, aby dowiedzieć się o swoim magicznym darze, wykonaj następujące czynności:

Dodaj cyfry swojej daty urodzenia: dzień, miesiąc, rok. Sumuj, aż otrzymasz jedną cyfrę.

Na przykład, jeśli urodziłeś się 1 sierpnia 1978 r., obliczenia byłyby następujące:

1 + 8 + 1 + 9 + 7 + 8 = 34 = 3 + 4 = 7.

Jak wkrótce zobaczysz, ta cyfra ma ogromne znaczenie. Na podstawie zdobytej wiedzy dowiesz się o tym, o czym wcześniej nawet nie wiedziałeś.

Cyfra 1. Magia

Jeśli otrzymałeś cyfrę „1” w wyniku obliczeń, to wiedz, że ta cyfra oznacza Tworzenie, Dzieło.

Uważa się, że pod tą cyfrą rodzą się ludzie o najpotężniejszych magicznych zdolnościach. Mają klucz do królestwa magii.

I tacy ludzie mają też niesamowitą wolę. Ale musimy cię ostrzec: staraj się nie manipulować i nie używać swojego daru, aby kontrolować wszystkich.

Twój dar: wola i odwaga

Cyfra 2. Empatia

Jesteś bardzo wrażliwy na otaczającą nas energię. Dużo więcej niż inni ludzie. Dlatego już od wczesnego dzieciństwa wiesz, jak czuć i rozumieć innych ludzi.

Potrafisz współczuć innym.

Twój magiczny dar jest w twoim sercu, czy tego chcesz, czy nie. A także - w „trzecim oku”.

Możesz użyć tego daru, aby złagodzić ból innych. Również do tego, aby szybko przywrócić energię, gdy nawiązujesz kontakt z naturą.

Twój dar: marzenia i intuicja

Cyfra 3. Potrójny Księżyc

Ta cyfra symbolizuje trzy fazy księżyca. Jesteś „instrumentem i przewodnikiem” Potrójnej Bogini. Ta Bogini występuje w twórczości angielskiego pisarza Roberta Gravesa „Biała Bogini”. Według Gravesa, Potrójna Bogini jest czczona w postaciach „Dziewicy”, „Matki” i „Staruchy”, które odpowiadają trzem stadiom życia kobiety i trzem fazom księżyca: rosnący, pełny i malejący.

Dlatego w tobie jednocześnie jest moc tworzenia i moc zniszczenia. Ludzie często mówią: „Bądź ostrożny ze swoimi pragnieniami”. Więc wiedz - chodzi o ciebie. Wszystko przez to, że wszystkie twoje myśli i pragnienia mogą łatwo stać się rzeczywistością.

Twój dar: tworzenie i zniszczenie

Cyfra 4. Elementalista

Cyfra „cztery” symbolizuje 4 żywioły naszej Ziemi: Ogień, Woda, Powietrze i Ziemia. Znajdujesz się w doskonałej równowadze ze wszystkimi tymi 4 żywiołami, więc jesteś bardzo racjonalny i bardzo inteligentny.

Ponieważ stale czerpiesz energię tych żywiołów, to bardzo trudno jest cię skrzywdzić. Chodzi o to, że Ogień, Woda, Ziemia i Powietrze tworzą wokół ciebie coś w rodzaju specjalnego magicznego pola, które odpycha wszystko to, co jest złe.

Twój dar: Magia Żywiołów

Cyfra 5. Spirytualista

Cyfra „5” symbolizuje piąty element - Duch (Eter, jak go nazywano w starożytnej Grecji). Osoby urodzone pod tą cyfrą są w ciągłym kontakcie z duchami. Mogą z łatwością przyzywać siły z innego świata i komunikować się z nimi.

Dlatego tacy ludzie mogą być doskonałymi spirytualistami. W końcu kieruje nimi „piąty żywioł” – Duch!

Twój dar: kontakt z duchami i magia przodków

Cyfra 6. Uczeń Słońca

Cyfra 6 symbolizuje Słońce i wszystko, co z nim związane. Dlatego masz w sobie potężny przepływ energii. Twój magiczny Dar pochodzi od Słońca. Więc jesteś praktycznie wszechmocny.

Jesteś uzdrowicielem i liderem. Ale nie zapominaj, że wielka siła to także ogromna odpowiedzialność. Staraj się nie przesadzać ze swoim darem ani nie wykorzystywać go ze szkodą dla innych ludzi.

Twój dar: magia rytualna i uzdrowienie

Cyfra 7. Uczeń Księżyca

Cyfra 7 symbolizuje księżyc i całą jego magię. Twoim magicznym darem jest czysta i nieokiełznana magia księżyca.

Nie musisz nawet niczego czytać ani uczyć się o magii rytualnej - wydaje się, że od urodzenia wiesz, co i jak robić. Wszystko robisz po mistrzowsku. Ten dar improwizacji wiąże się z intuicją, która jest w Tobie bardzo silnie rozwinięta.

Kolejnym darem jest to, że twoje sny mają zwykle proroczy charakter. Jak tylko zaczniesz o czymś marzyć, natychmiast to się spełni. Jeśli mądrze wykorzystasz swój dar, możesz zdziałać cuda!

Twój dar: wizje i prorocze sny

Cyfra 8. Tradycyjne czary

Cyfra 8 jest uważana za jedną z najbardziej magicznych. Jeśli twoje urodziny są związane z cyfrą „8”, masz ogromne magiczne moce.

Masz w sobie coś w rodzaju „wbudowanego” kompasu i wiesz dokładnie, co jest słuszne, a co nie.

Twój dar: manipulacja energią i alchemia

Cyfra 9. Szaman

Ostatnia cyfra z listy symbolizuje połączenie wszystkich powyższych. To brama, w której wszystko się kończy i zaczyna od nowa. To dlatego wszystko widzisz w zupełnie inny sposób.

Jesteś osobą artystyczną i kreatywną, dlatego widzisz świat i ludzi w inny sposób – z różnych stron i perspektyw. Oznacza to, że możesz leczyć i uzdrawiać.

Ponieważ ta cyfra symbolizuje śmierć i odrodzenie, to czujesz duchy. Dlatego możesz wyjść poza granice znanego świata i ludzkich możliwości, tak jak robią to wszyscy szamani.

Główne zdjęcie: lime.energy