Autorem tego filmiku jest mężczyzna, który pewnego dnia został poproszony o zaopiekowanie się dwoma małymi, porzuconymi pisklętami, które właśnie miały wykluć się z miniaturowych jajek. Mężczyzna nie mógł uwierzyć, że z tak małych jajek naprawdę może coś się wykłuć, ale wkrótce zobaczył, że pojawiło się pierwsze pisklę. Był to jeden z najmniejszych ptaków na świecie.

Ten gatunek ptaków nazywa się strzyżyk zwyczajny. Autor filmiku przyznaje, że opieka nad pisklętami była bardzo trudna, bo są niesamowicie malutkie. W pierwszych dniach po urodzeniu trzeba było karmić je 80 razy dziennie! Ale temu mężczyźnie udało się to zrobić. Dzięki jego miłości i trosce, był w stanie opiekować się i wychowywać te pisklęta. Spójrz, jakie są malutkie.

Mamy nadzieję, że spodoba się ten filmik. Ale najpierw powiedzcie nam szczerze, czy bylibyście w stanie wziąć na siebie tak wielką odpowiedzialność? Naprawdę miło jest mieć kogoś, kim można się opiekować, bo wtedy na pewno nie staniesz się egoistą! Miłego oglądania!

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: leafclover.club