Wszystko własnymi rękami i przy minimalnych kosztach! Nowożeńcy kupili ruderę na wsi i zmienili ją w dom jak z bajki.

Nie poddali się. Nie narzekali, że nie ma pieniędzy. I dokonali cudu własnymi rękami. A wszystko to mając małe dziecko. Niesamowici ludzie. Podziwiam ich. Życzę im szczęścia.

Ta para to niezwykli ludzie. Szczerze mówiąc nie mogłam uwierzyć, że można zmienić taką ruderę w tak piękny dom.

Po prostu zachwycające! Bardzo utalentowani młodzi ludzie. Zbudowali prawdziwy dom jak z bajki. Jestem w zachwycie. Jak miło, że zachowali rustykalne wnętrze. i przerobili go na nowy sposób.

Młodzi ludzie z Węgier zawarli związek małżeński. Mieli tylko swoją miłość. I wiarę, że razem mogą pokonać wszelkie trudności. Spójrzcie tylko jak piękna jest ta para.

foto: turba-urba.org

Potem urodziło się dziecko. Para mieszkała w wynajętym mieszkaniu. Nie było wystarczająco dużo pieniędzy. Wtedy zdecydowali się na własne mieszkanie. Ta opuszczona chata – tylko na tyle wystarczyło im pieniędzy. Wygląda okropnie, prawda?

foto: turba-urba.org

Mieli jednak wzajemne wsparcie. Pieniędzy było mało. Zaczęto więc naprawiać tylko to, co niezbędne. Najpierw podłoga, a potem dach. Podczas remontu zawalił się dach. Postanowili więc dokończyć budowę pierwszego piętra.

foto: turba-urba.org

Zakończono również budowę letniego tarasu. Pani domu od dziecka marzyła, aby usiąść i napić się herbaty na pięknym tarasie.

Odrestaurowali również stary piec.

foto: turba-urba.org

Z powodu braku pieniędzy wszystko musieli robić sami. Odrestaurowano również rustykalne meble, aby stworzyć przytulną atmosferę w domu.

foto: turba-urba.org

foto: turba-urba.org

foto: turba-urba.org

foto: turba-urba.org

foto: turba-urba.org

W ten sposób ich domek zamienił się w domek jak z bajki. Prawdziwa magia własnymi rękami.

Główne zdjęcie: turba-urba.org