W miniony weekend 25-letni syn Pameli Anderson i Tommy'ego Lee, Brandon, zaprezentował kolekcję kapsułową. Prezentacja odbyła się w Swingers Club w Los Angeles, a wspierali go zarówno jego rodzice, jak i 23-letni brat Dylan. Tommy'emu Lee, który ma 59 lat, towarzyszyła jego żona Brittany Furlan, która ma 35 lat, natomiast 54-letniej Pameli towarzyszył jej mąż Dan Hayhurst.

foto: google

foto: google

foto: google

foto: google

foto: google

Trzeba przyznać, że Pamela Anderson i Tommy Lee po rozwodzie mieli skomplikowane relacje. Małżeństwu pary, w którym urodziło się dwóch synów, towarzyszyły ciągłe skandale z powodu zazdrości i z przemocą fizyczną. Para ostatecznie rozwiodła się po trzech latach bycia razem. Po latach dali swojemu związkowi drugą szansę, ale nie było to dobrym pomysłem. Pomimo tego, że romans tej pary nie trwał długo, pozostaje jednym z najgłośniejszych w historii współczesnego show-biznesu.

foto: google

Historia ich związku posłużyła nawet za podstawę mini-serialu „Pam i Tommy”, w którym wystąpili Lily James i Sebastian Stan. Modelka jednak skrytykowała go i nazwała „tanią podróbką”.

Sprawy nie potoczyły się gładko dla Tommy'ego Lee z najstarszym synem, który poszedł w ślady matki i wybrał karierę w świecie mody. Kilka lat temu bardzo się pokłócili, a nawet pobili. Muzyk twierdził, że jego syn zaatakował go i pobił, natomiast Brandon twierdził, że jego ojciec był pijany i tylko się bronił. Wydaje się jednak, że w końcu zapomnieli o konflikcie i pogodzili się.

foto: google

Z biegiem lat Tommy Lee i Pamela naprawili swoje relacje i teraz dobrze się komunikują. Mówiąc kiedyś o swoim byłym mężu w jednym z wywiadów, Pamela nazwała go „miłością swego życia”.

„To była miłość od pierwszego wejrzenia. Znałam go zaledwie od czterech dni, zanim za niego wyszłam za mąż. Mamy piękne dzieci i są one szczęśliwe, że urodziły się z prawdziwej miłości” - powiedziała.

Teraz Pamela Anderson i Tommy Lee są szczęśliwi mając nowych partnerów.

foto: google

foto: google

Główne zdjęcie: google.com