Britney Spears ujawniła szczegóły swojego nadchodzącego ślubu z Samem Asgarim. Gwiazda popu ujawniła również nazwisko projektantki swojej sukni ślubnej.

Britney opublikowała imponujące zdjęcia i nagrania. Piosenkarka pozowała w długiej, pysznej różowej sukni ślubnej. Suknia ma spuszczone ramionczka, a piersi zakrywały specjalne białe nakładki.

Piosenkarka przeboju Toxic rozpuściła długie włosy i powyglupiała się przed kamerą. „Nie, nie, to nie jest ta właściwa sukienka! Kiedy tu rozmawiamy, Donatella Versace szyje dla mnie mój strój!” - pochwaliła się Britney.

Sam oświadczył się swojej ukochanej we wrześniu. Poznali się na planie teledysku artystki, a potem postanowili się nie rozstawać. Asgari i Spears są razem od około pięciu lat. Ceremonia ślubna ma się odbyć na Hawajach w 40. urodziny piosenkarki, 2 grudnia.

Zakochani od dawna chcieli się pobrać, ale nie mogli tego zrobić z powodu opieki nad Britney. Piosenkarka chce mieć dzieci od Sama, ale nie może tego zrobić z powodu specjalnej spirali antykoncepcyjnej, która została zainstalowana na prośbę ojca gwiazdy.

https://www.instagram.com/p/CWE_NTyJBuz/?utm_source=ig_embed

„Britney, jesteś taka piękna”, „Wyglądasz jak księżniczka!”, „Wspaniała sukienka! Nie mogę się doczekać ślubu", "Bardzo ładna", "Mam nadzieję, że twoje marzenie wkrótce się spełni”- napisali fani Britney.

Główne zdjęcie: google.com