Właścicielka podzieliła się radością chorego zwierzaka. Z powodu rzadkiej choroby usunięto obydwa oczy psa. Nie widzi, ale doskonale czuje otaczający go świat i cieszy się, gdy zabierają go na spacer do parku.

Filmik został opublikowany na TikTok i w ciągu kilku dni zyskał ponad siedem milionów wyświetleń i prawie dwa miliony polubień. Pies o imieniu Kida jedzie na tylnym siedzeniu samochodu i cieszy się świeżym wiatrem i nadchodzącym spacerem.

Kida cierpiała na ciągłe odwarstwienie siatkówki, które powodowało u psa migreny i wpływało na jej ogólny stan. Około rok temu musiano usunąć jej oboje oczu – opowiada właścicielka Kidy.

Source: TikTok

Użytkownicy TikTok dziękują kobiecie za utrzymanie psa przy życiu i opiekę nad nim. „Jestem dorosłym mężczyzną i płaczę przy tym wideo”, „Jaki wspaniały pies i jego właściciel!” – fani niesamowitego psa wspierają właściciela zwierzęcia.

Zauważ, że pomimo ślepoty Kida żyje pełnym życiem jako ulubieniec rodziny, bawi się z dziećmi na podwórku i w parku. Niewidome zwierzę ostrzej reaguje na zapachy i lepiej słyszy, co ułatwia mu poruszanie się w przestrzeni.

Główne zdjęcie: letidor.ru