Jednej z gości „imprezy roku” udało się jednak przyćmić niesamowitą suknię ślubną

Kim Kardashian jest niebezpiecznym gościem na każdym wydarzeniu. Jeśli zaprosisz gwiazdę na wesele, bądź przygotowany na to, że wkrótce wszyscy zapomną o pannie młodej i zwrócą uwagę na tę celebrytę. Najwyraźniej więc, aby „uszanować” swoją przyjaciółkę (i byłą szefową!) – Paris Hilton – Kim odczekała dwa dni, zanim podzieliła się swoim wizerunkiem z uroczystości. Na jednym z głównych ślubów roku Kim złamała protokół i przyszła na czarno, co zgodnie z zasadami etykiety uważane jest za niegustowne. Ale kto patrzy na protokół, gdy strój jest absolutną perfekcją? Sukienka z puszystą spódnicą i graficznym dekoltem mogłaby być łatwo ufarbowana na biało i uchodzić za suknię ślubną, ta kreacja Rick Owens wygląda tak uroczyście i niezapomniano.

foto: elle.ru

Na hałaśliwej imprezie Kardashian i Hilton wydawały się żartować o cwoich relacjach. Z protekcjonalnym uśmiechem Kim nawet poprawiła welon panny młodej na znak szacunku dla przeszłości jako asystentki Paris.

foto: elle.ru

Szkoda, że ​​nowy chłopak wpływowej gwiazdy – Pete Davidson tym razem został w domu. Kardashian nie jest jeszcze gotowa do publicznego reklamowania swojego rodzącego się związku.

Główne zdjęcie: elle.ru