Poleganie na przypadku lub poleganie na sobie, robienie ryzykownych zakładów lub stopniowe, krok po kroku, dążenie do sukcesu? Więcej na ten temat w nowym horoskopie od naszego eksperty.

5 miejsce - Koziorożec

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że Koziorożce zawsze mają szczęście. Ich życie jest aktywne, pełne wydarzeń i nie ma miejsca na pecha. Jednak tylko Koziorożce wiedzą, że nie dostają wszystkiego machnięciem magicznej różdżki. Wytrwałość i praca prowadzą Koziorożce do swoich celów. Co do pecha, to trudno nazwać go dużym i logicznym, ale nie można go wykluczyć.

4 miejsce - Byk

Słysząc „Panie i panowie, proszę robić zakłady”, Byk przejdzie z uśmiechem. Byk wie, że hazard nie dotyczy ich. Przetestowano. Sprawdzono. Tam, gdzie chodzi o pieniądze w najczystszej postaci, najprawdopodobniej nie będzie można wygrać lub trafić w dziesiątkę! To trochę frustrujące, ale Byk się nie zniechęca.

3 miejsce - Waga

Jak mówią, szczęście kocha odważnych. Ale ryzyko w życiu Wagi jest zawsze minimalne. Roztropność działania, dogłębna analiza wszystkiego, co się dzieje, bardzo często pozbawia przedstawicieli tego znaku szczęśliwej szansy. Nie oznacza to, że ich życie jest nudne i nieciekawe. Tylko w gry Waga nie gra.

2 miejsce - Rak

Raki mają pewną osobliwość – zbyt często stawiają na szczęście. Ale w tym przypadku: im więcej ryzykujesz, tym większa szansa, że ​​przegrasz.

1 miejsce - Wodnik

Twoja emocjonalność nie jestna twoją korzyść. Bierzesz wszystko do serca. Dużo i często zastanawiasz się nad każdym krokiem. Jesteś w większości realistą, stąd trzeźwość myśli. Spróbuj łatwiej odnieść się do problemów wokół ciebie. I zobaczysz, że nie zawsze trzeba coś udowadniać. Szczęście jest w życiu każdego człowieka, jeśli o nim nie myślisz!

Główne zdjęcie: starhit.ru