Dziewczynka Chanko Kano urodziła się w 2017 roku, w Japonii. Już od urodzenia miała bujne włosy, które z każdym miesiącem stawały się coraz gęstsze i dłuższe.

foto: laykni.com

Kiedy dziewczynka skończyła sześć miesięcy, jej mama założyła konto na Instagramie i zaczęła udostępniać jej zdjęcia. Po pewnym czasie Chanko zyskała wielu fanów.

foto: laykni.com

To właśnie jej wspaniałe włosy przyniosły dziewczynie sławę i już w wieku około roku nagrano z jej udziałem reklamę, która była pokazywana w kanałach telewizyjnych.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Po tym wydarzeniu Chanko stała się znana w innych krajach. Wzrosła też aktywność na jej profilu w mediach społecznościowych, na którym jest już ponad 100 000 subskrybentów. Wiele osób z przyjemnością obserwuje, jak dziewczynka dorasta.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Z czasem kilka magazynów modowych podpisało z nią kontrakt, a ona sama zaczęła pojawiać się na okładkach magazynów.

foto: laykni.com

Z wiekiem włosy Chanko stały się bardziej „standardowe”, ale nadal są bardzo gęste i pełne objętości. Czasami trzeba je skrócić, aby uniknąć problemów z pielęgnacją.

foto: laykni.com

Ma już trzy lata, a jej kariera wciąż nabiera tempa. Bierze udział w różnych festiwalach, pokazach, występuje w telewizji, a jej rodzice udzielają wywiadów.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Teraz jej włosy nie są już jej głównym atrybutem. Ma ponad 400 000 subskrybentów na swoim profilu, a kontrakty modowe i wydarzenia z nią zaplanowane są z wyprzedzeniem.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Chanko jest jeszcze dzieckiem, ale już wróży się jej przyszłość w modelingu lub telewizji. Sama dziewczynka, jak wiele dzieciaków w jej wieku, marzy o tym, by zostać aktorką, lubi jeść słodycze i bawić się lalkami.

foto: laykni.com

Życzymy dziewczynce sukcesów twórczych i powodzenia we wszystkich jej przedsięwzięciach!

https://www.instagram.com/p/B2_J4tcD78h/?utm_source=ig_embed&ig_rid=3c3e8f57-0414-4716-b489-10cb12fd603e

Główne zdjęcie: laykni.com